Moorpark College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

V průběhu desetiletí si Moorpark College získala reputaci kvalitních a inovativních programů, které připravují studenty na úspěšnou kariéru nebo se přesunou na čtyřletou univerzitu. Naše kamence významně přispěly jak do veřejného, tak do soukromého sektoru v kraji Ventura, ve státě i v národě.

Díky filozofii „studenti na prvním místě“ umožňuje Moorpark College své různorodé komunitě studentů splnit své cíle v oblasti akademického přenosu, základních dovedností a kariérního vzdělávání. Moorpark College integruje výukové a studentské služby, spolupracuje s průmyslovými a vzdělávacími partnery a podporuje globální perspektivu.

Naši studenti jsou připraveni na úspěch díky základu, který položili zakladatelé naší instituce, a neustálému úsilí našeho kampusu. Naši studenti jsou velmi úspěšní při přechodu na čtyřleté instituce, jsou dobře připraveni na vstup do nové kariéry a jsou zapojeni do života a práce svých komunit.

Akreditační komise akredituje Moorpark College pro komunitní a juniorské vysoké školy, Western Association of Schools and Colleges, institucionální akreditační orgán uznaný Radou pro vysoké školství a americkým ministerstvem školství.

Místa

Moorpark

Adresa, 1. řádek
Campus Road,7075
93021 Moorpark, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: