Morrison Institute of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Morrison Tech je Premier Engineering Technology and Network Administration College na Středozápadě, snad dokonce národ. Náš praktický vzdělávací přístup umožňuje studentům učit se a rozvíjet dovednosti potřebné k úspěchu.

Studenti jsou dobře připraveni vstoupit do pracovního procesu a ovlivnit první den zaměstnání. Mnoho studentů rychle postupuje. Mnoho studentů najde důvěru v Morrison Tech a zvolí si další vzdělávání. Se schopnostmi a znalostmi, které získáte ve společnosti Morrison Tech, budete mít pevný základ pro svou budoucnost.

Posláním Morrison Institute of Technology v Morrison Institute of Technology je poskytovat studentům zaměřeným na technologie na Středozápadě a v okolních oblastech, kteří chtějí získat vzdělání v oborech strojírenská technologie a příbuzné programy. Vysoká škola bude převážně vysokoškolskou institucí, která poskytne vzdělávací zkušenosti, které připraví studenta na úspěšné fungování v jeho osobním životě a zvolené kariéře, se zvláštním důrazem na komunikační a další dovednosti základní pro všeobecné vzdělávání, poskytne akademický základ na ve kterém může student pokračovat v procesu celoživotního učení na formálním nebo neformálním základě a připravit studenta na převzetí produktivní a přispívající role občana, a to na místní, národní i celosvětové úrovni.

Vysoká škola je oprávněna působit a udělovat tituly v Illinois podle příslušných státních zákonů spravovaných Illinois Board of Higher Education.

Místa

Morrison

Adresa, 1. řádek
Portland Avenue,701
61270 Morrison, Illinois, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: