Naples Air Center

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naples Air Center (NAC) je premier Letecká škola na Floridě nabízí profesionální a soukromé / rekreační letový výcvik pod (Dříve JAA) a Orgány vydávající licence FAA, Od dubna 2012, Evropská agentura pro bezpečnost letectví (EASA) výcvik pilotů je nově implementována standardní výměně JAA pro každou pilota, jehož cílem je létat v Evropě. NAC nabídek Schválený EASA výcvik pilotů v USA ze strany EASA licencován a schválen velmi zkušení letovým a pozemním instruktory. Kromě toho, NAC rovněž nabízí FAA vzdělávání v rámci FAR Part 141 školení a FAR Part 61 tréninkových programů, Ať už plní svůj sen stát se pilotem profesionálně nebo soukromě, budeme vám pomohou při dosažení vašeho cíle.

Letadlo NAC vlastní 24 letadel 27, které jsou používány pro letový výcvik. Není nic důležitější než vlastnit naše letadla, protože jsme zájem o jejich údržbu. Vlastnit našich letadel rovněž nabízí studentům důvěru v ekonomickou situaci Společnosti. NAC nabízí školení v různých letadel z původní "6 ks" na "sklo" a podkrovní (linka orientovaná Flight Training). Toto školení je nutné, jelikož otevírá své vyhlídky na zaměstnání na všechna letadla. Naše flotila letadel mají vynikající pověst v oblasti bezpečnosti a spolehlivosti. Jejich konstrukce spojuje stabilitu a pružnost, které jsou optimální podmínky v tréninkovém světě. Servisní střediska NAC je přiděleno některé z velkých jmen v oblasti výroby letadel, zástupci údržbu prostor dokončit jejich záruční práce na nových letadel. Naše údržba je na nejvyšší úrovni, což nám umožňuje držet prohlášení jménem Piper a Cirrus po dobu více než 10 let, jen abychom jmenovali alespoň některé. NAC ví, že bezpečnost je základním stavebním kamenem všech operací a tyto společnosti uznávají, že. Naše údržba zařízení byla schválená FAR §145 opravit stanici po dobu delší než tři desetiletí; to platí naše zařízení k vyšším standardům, než je obvyklé čerpacích stanic. To znamená, že jsou kontrolovány více k zaručení této vyšší úrovně certifikace; naše strážní udržuje tuto normu s lehkostí díky své odbornosti. úspěšní absolventi Naši absolventi hovoří samy za sebe, jak se úspěšně dosáhnout svého cíle pracuje pro letecké společnosti. Můžeme dostat do kontaktu s již úspěšných kandidátů získat skutečné životní zkušenosti. VÝSLEDKY Jsi jen tak dobrý, jak piloty trénujeme, takže měříme sami sebe váš úspěch. A 96% při prvním průchodu míry first-time, naši absolventi patří mezi jedny z nejvyšších úspěšní v tomto odvětví. Naše čísla hovoří sama za sebe třída velikosti Je mnoho malé rozdíly v tom, jak děláme věci, které přidávají až k velkému rozdílu v našich výsledcích. Jednou z těchto funkcí je naše víra v tréninku menších skupin, což nám umožňuje nabídnout mnohem osobnější a prospěšný přístup pro každého jednotlivce. Také NAC využívá synchronní přístup k odbornému vzdělávání. Jinými slovy, když se učíte teorii v počáteční fázi, budete také rozvíjet své dovednosti v létání v tandemu. Pevně ​​věříme, že tento přístup pomáhá našim studentům pochopit teorii, jak jsou praktikující, co se učí. Naši lidé NAC poskytuje prvotřídní vzdělávání a výuku pro všechny své studenty. Naším cílem je stanovení nejlepší hodnoty a postupy, které letecké společnosti nejvíce ceníte profesionální piloty. NAC zaměstnává stálé na plný úvazek instruktory, kteří patří oba celoživotní odborné instruktory, jakož i vysloužilé obchodní a firemní tryskové piloty.

Jsme hrdí na to, nabídnout zcela nový Hejl FMX certifikované simulátoru ,!

Nové, technologicky vyspělé EASA ATPL teorie učení

Používáme novou generaci mobilního vzdělávání a je vůbec první aplikace nabídnout kompletní a plně schválený kurz EASA ATPL, který zahrne do své digitální vaku.

Místa

Neapol

Naples Air Center, Inc

Adresa, 1. řádek
Naples Air Center
230 Aviation Drive South Naples

FL 34104 Neapol, Florida, Spojené státy americké