Nassau Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O NCC

MÍSTO ke startu. Skvělou kariéru. Nový směr. Vynikající přípravek budete muset převést na čtyřleté instituce. Nassau Community College je místem, kde se mohou vaše nejvíce ambiciózní plány začínají rýsovat. Nejste si jisti, přesto, co tyto plány? To je vlastně docela běžné. Nebojte se - my vám veškerou podporu a možnosti, které potřebujete zjistit, své další kroky. NCC dělá jen, že pro téměř 23.000 den a večer studentů a přibližně 10.000 pokračujících a profesních studentů každý rok.

Vaše budoucnost bude startovat z naší krásné 225 akrů areálu v samém srdci Long Island - největší jeden-školní areál Community College ve státě a část státní univerzity v New Yorku (SUNY) systému. Zjistíte více než 70 studijních oborů tady, s příslušenstvím, technologie, malé velikosti třídy, a skvělé učení, který bude palivo své vzdělávací cíle.

Ostatní Fakta:

Naše fakulta držet doktoráty na dvojnásobek vnitrostátní sazba na vysoké školy komunity.

Více z naší fakultě již získal cenu SUNY rektora pro vysokou kvalitu výuky, než jakýkoli jiný Community College ve státě.

Jsme největší jeden-školní areál Community College ve státě New York.

Akreditované Blízkém státy Komise o vysokých školách a je oprávněn radou vladařů udělovat dvouletých docenti tituly v umění (AA), věda (AS), a aplikované vědy (AAS).

Místa

Zahradní Město

Adresa, 1. řádek
Nassau Community College,
One Education Drive

NY 11530-6793 Zahradní Město, New York, Spojené státy americké