Neosho County Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Dobrý den, vítejte na Neosho County Community College (NCCC), domov "Panthers"! Jsme dvouletý instituce nabízet míry kolegy. Můžeme Vám nabídnout bezpečné, rodné prostředí, ve kterém lze dosáhnout vaše individuální potřeby a cíle. Naše mezinárodní populace je malý, ale roste. V současné době máme mezinárodní studenty reprezentujících dvanáct různých zemí a měli bývalé mezinárodní studenty, kteří převedli na Harvard, Art Institute of Chicago a dalších důvěryhodných čtyřletých institucí.

historie

Vysoká škola byla založena v roce 1936 jako Chanute Junior College. V roce 1965 byl název změněn na Neosho County Junior Community College, a emisi dluhopisů byl předán k vytvoření současného kampusu. V roce 1980, slovo "junior" byl odstraněn z názvu College.

Místo / Školní areály

NCCC má dva hlavní objekty: obytný areál v Chanute, Kansas, a školní areál, kde se podává Ottawa, Kansas. Chanute je město 10.000 se nachází v jihovýchodním rohu venkovských Kansasu. Chanute je méně než dvě hodiny, Wichita, Kansas City, Topeka, a Tulse, Oklahoma. Ottawa je město 12,000 Nachází se v severní centru města Kansas, a je jen půl hodiny od Lawrence a Kansas City.

Studenti

Neosho County Community College má zápis přibližně 3500 studentů a je držitelem tříd podle tradičního semestru systému. Naše pokles semestr začíná v srpnu a naše jarní semestr začíná v lednu. Máme dvě čtyřtýdenní letní zasedání se konala v červnu a červenci.

pořady

Neosho County Community College nabízí přidružené tituly, stejně jako mnoho programů certifikátu. Naše nejoblíbenější profesní programy ošetřovatelství a lékařská pomoc. Většina našich studentů navštěvovat NCCC se záměrem přechodu na čtyřleté vysoké školy nebo univerzity po dokončení stupně jejich přidruženého.

Školné a kvalifikace Potřebná TOEFL skóre: 61 IBT Povinné IELTS skóre: 6,0 Průměrný roční školné: 12.700 USD

Proč přišel Neosho County Community College?

Bezpečné, malá škola, přátelské prostředí Malé třídy s individuální pozornost od pečujícímu fakulty a zaměstnance Osobní doprava na každého mezinárodního studentského Variety kulturních aktivit a příležitostí prospěšných prací, které umožňují, aby se ponoří do rozmanité americké kultuře.

Místa

Chanute

Neosho County Community College

Adresa, 1. řádek
800 West 14th Street
66720 Chanute, Kansas, Spojené státy americké