The New England School of English

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše filozofie Filozofie New England School angličtiny je poskytovat nejlepší v anglickém jazyce a kultuře vzdělávání: poskytnout intelektuálně náročný program nejvyšší kvality v příjemném a přátelském prostředí. Stručně řečeno, naším cílem je poskytnout mimořádnou příležitost naučit se anglicky.

Proč NESE? Kompletní Jazyková a kulturní integrace Na NESE se studenti učí více než jen jazyce; učí americkou kulturu stejně. Naši studenti se rychle uspět, protože intenzivní anglického jazyka v kombinaci s úplnou kulturní ponoření se ukázala jako maximální jazyků. Na NESE studenti navštěvovat intenzivní kurzy během dne a mít možnost se vrátit domů do amerického rodinného rodině nebo ubytovně ve večerních hodinách. Po celý den, každý den, naše intenzivní program vystavuje studentům amerického jazyka a kultury, které poskytují příležitost pro nejrychlejší jazykového vzdělávání je to možné.

Vynikající učitelé Vzhledem ke své vynikající pověst, NESE přitahuje učitele, kteří jsou držiteli i bakalářské nebo vyšší tituly od některé z nejlepších univerzit v USA, včetně Harvard, Yale a Columbia. Bez ohledu na to, kde naši učitelé získat jejich hodnosti, Nese učitelé jsou dynamické profesionálové s mimořádnou pedagogickou praxi, které byly vybrány pro výuku na NESE protože jejich vysoké odborné úrovni a obětavost.

Malé třídy Náš průměrný počet žáků ve třídě je 12 studentů. Malé třídy zajištění živé diskuse, časté účast studentů a intenzivní interakce student-učitel.

Intenzivní a Semi-Intenzivní programy pět dnů v týdnu Studenti mají na výběr z účasti v Nese je intenzivní program od 9: 00 do 3: 15 každý den, nebo v Nese v Semi-Intensive Program od 9: 00 do 12: 00 každý den. Oba programy nabízejí 10 úrovně jazykové a kulturní přípravy, plného přístupu ke všem Nese zařízením a možností výběru buď koleji nebo ubytování v hostitelské rodině.

Volitelný a mimoškolní kurzy Kromě našich náročných akademických tříd, studenti si mohou vybrat volitelné a mimoškolní kurzy, které jim pomohou dosáhnout jejich cílů rychleji. Volitelný a mimoškolní kurzy zahrnují TOEFL® příprava, obchodní angličtiny, právnické angličtiny, výslovnost, a univerzitní příprava. Nese pokročilí studenti mohou absolvovat kurzy v oblasti jejich zvláštního zájmu na Harvard Extension School a dalších místních škol. (Vezměte prosím na vědomí, že pět studentů se musí zaregistrovat, aby pro NESE mimoškolní kurz konat.)

Oficiální Přepisy a certifikáty Na konci každého zasedání, obdržíte NESE přepis, který poskytuje informace o vaší znalosti angličtiny a studijní výsledky v každé oblasti dovedností. Budete také dostávat NESE certifikát o účasti na účasti v našem programu, a po úspěšném dokončení většiny pokročilé úrovni Nese, budete udělení NESE diplom. Navíc, pokud jste dosáhli akademické kvality, budete rozpoznán jako bytí "Honors Student". Zápis ze to bude vypadat na vašem oficiálním NESE přepisu.

Ideální City, nastavení ideální University NESE se nachází v těsné blízkosti Harvard University v centru Harvard náměstí v Cambridge. Harvard Square je ústředním bodem studentské aktivity a je jedním z nejzajímavějších a nejdynamičtějších studentských center ve Spojených státech. NESE se nachází jen 100 metrů od vlakového a autobusového nádraží a 10 minut od centra Bostonu. Jsme také méně než dvě hodiny od velkého lyžování, plachtění, oceán a krásné, historické Cape Cod.

Flexibilní rozvrh Nabízíme intenzivní 4-týdenní zasedání začínající na 12 různých časech v průběhu celého roku. To znamená, že můžete začít svůj trénink angličtiny v době, která nejlépe vyhovuje vašim plán.

Advance Ubytování ujednání Po celý rok mohou studenti zvolit žít v americké rodinné ubytování v hostitelské rodině nebo v ubytovně. Vzhledem k tomu, NESE činí všechna opatření na bydlení, než studenti opustit svou zemi, ať si studenti volí žít v rodině, nebo v ložnici, mohou přejít přímo z letiště do svého nového domova. NESE neúčtuje žádný poplatek za jakýchkoli způsob bydlení.

Program pro profesionály Vzhledem k pružnosti NESE osnov, mohou profesionálové vybrat kurzy, které chtějí přijmout. To je ideální pro profesionály, jejichž práce neumožňuje sledovat naše intenzivní vzdělávací program. Kromě našeho stálého intenzivního programu, vlastní výuku a Nese volitelných předmětů jsou některé z možností, na NESE pro profesionály.

Program pro studenty Naše intenzivní vzdělávací program je speciálně navržen tak, aby studentům pomoci dosáhnout jejich akademických cílů tak rychle, jak je to možné. Kromě našich intenzivní výuky, nabízíme kurz TOEFL® příprava, zkoušky Institucionální TOEFL ® každý měsíc, a předmětů Univerzita přípravy. Nabízíme také rozsáhlý vzdělávací poradenství a univerzitní umístění služby, Univerzitní knihovna zdroj pomoci studentům plánování budoucích studií ve Spojených státech amerických, a vstup do prostoru vysokých škol, aniž by TOEFL®.

Zdarma poradenství a služby Naše řada bezplatných služeb je široká: před příjezdem bydlení umístění, vysokoškolské poradenství a umístění, použití Nese počítačových zařízení, neomezené využití NESE e-mailu a internetu, Nese přepisy a osvědčení a poradenství od našich zkušených zástupců po celém světě .

Místa

Cambridge

New England School of English

Adresa, 1. řádek
Harvard Square
36 John F. Kennedy Street

02138 Cambridge, Massachusetts, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 617-864-7170

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium