Northwest State Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Northwest State Community College ( NSCC ) je veřejná dvouletá vysoká škola akreditovaná North Central Association of Colleges and Schools. Northwest State Community College slouží severozápadnímu Ohiu s celou řadou zkušeností, včetně školení pracovních sil šitých na míru potřebám vaší společnosti, průmyslově uznávaných certifikátů v rozsahu od šesti týdnů do jednoho roku pro vysoce poptávané pracovní pozice a dvouletých stupňů vedoucích k našim čtyřem roční partneři nebo místní práce.

Na Northwest State Community College věříme, že každý má stejnou příležitost uspět bez ohledu na pozadí nebo zkušenosti. Zavázali jsme se, že vás budeme podporovat ve třídě a překonávat mnoho životních překážek, kterým můžete čelit, abyste dokončili pověření.

V regionu a státě jsme známí tím, že poskytujeme vysoce kvalitní vzdělání vedoucí k vynikajícím místním pracovním místům ve výrobě, zdravotnictví, průmyslovém umění a obchodu. Naši bakalářští studenti nám stále častěji hledají preferovanou možnost zahájit čtyřletou cestu, přičemž mnoho z nich začíná během středoškolských let.

Místa

Archbold

Adresa, 1. řádek
Ohio 34,22600
43502 Archbold, Ohio, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: