Northwest College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Northwest College se otevřel v roce 1946 s téměř 100 na plný a částečný úvazek studentů a tři instruktory, kteří se sešli ve třídách vypůjčených z veřejných škol okresu.

Zpočátku volal University of Wyoming severozápadu města, bylo zjištěno, prostřednictvím dohody s University of Wyoming a Park County School District No. 1.. Podpora univerzita byla ukončena v roce 1950.

V roce 1953 byl název změněn na severozápadním Community College, a v roce 1968 byl daňový základ akademie rozšířena zahrnovat všechny Park County. Jméno změnil ještě jednou Northwest vysoké školy v roce 1989. V průběhu let se kvalita výuky vyzrálé, a obytný areál rozvíjet.

NWC je mnohem víc než typické dvouleté koleji - zvažte následující body jako důkaz tohoto tvrzení.

Program šířka: Široká nabídka kurzů podporuje 54 přenos stupňů, 19 stupňů a 34 technických dovedností certifikáty. A s Northwest nízké školné, není třeba se cítit provinile kvůli prozkoumání, předtím než major.

Silný fakulty: Studenti poznat naši vynikající fakulty na křestním jménem. I když oni jsou často vyzval jako odborníci ve svých oborech, zaměřit se naše fakulta je v našich studentů.

Bohaté možnosti učení: Učení čeká naše studenty i mimo vyučování, včetně akademických činností, jako je živočišná výroba Soudě a Forensics, stejně jako každoročních mezinárodních možnosti cestování.

Aktivity: Řada studentských aktivit zahrnuje meziuniverzitní atletika, intramurální sporty, kluby a organizace, žákovské samosprávy a další. Pokud jste na atletického týmu, je tu dobrá šance, vaše rodina a přátelé mohou sledovat přes živě vysílá produkovaných NWC studentů.

Životní prostředí: Je to všechno tady skutečně kolegiálním prostředí se může pochlubit pěti kolejích a více než 50 bytů (více podrobností najdete na naší mapě školního areálu a oblasti map).

Vize a poslání

Vidění - Prostřednictvím nadřazené učení, učení, a životní prostředí, Northwest College bude dynamický a význačný vzdělávací vůdce, který tvaruje pozitivní budoucnost pro studenty a mnoho komunit, jimž slouží.

Mise - Prostřednictvím výjimečných, dynamické životní a vzdělávacího prostředí, Northwest škola věnuje individuální výkony žáka, rozmanitost, globální občanství, a komunitní vitality.

Studenti

1,719 zápočtu 59% - na plný úvazek 41% - na částečný úvazek 72% - Wyoming 23% - ostatní státy 4% - ostatní země

Campus

Hlavní kampus, Powell

132 - celkem akrů 62 - Budovy (zahrnuje West Campus budovy)

Čtyři pryč-školní areál centra

Mickelson Field Station (50 mil západně od Powell) Cody Center Worland Center Trapper Arena

Studijní programy

52 - převod stupňů 19 - technické stupně 30 - certifikáty

Místa

Powell

Adresa, 1. řádek
231 West 6th Street
82435 Powell, Wyoming, Spojené státy americké