Přečtěte si oficiální popis

Zkušenosti NFI

Na NFI vytváří naše rodina tvůrců jedinečnou kulturu. Od studentů až po fakulty absolventů jsme všichni posedlí jedinou věcí: natáčení filmů. A protože filmařství je ve své podstatě týmovou zkušeností, všichni spolupracujeme, brainstormujeme a budujeme vztahy, a to jak přátelé, tak i kolegové. Společně vyzýváme, povzbuzujeme a formujeme jeden druhého jako umělecké produkce.

Celý film, celý den

Celý den, každý den, vytváříme filmaře. Věříme v získání našich studentů zcela ponořených do filmového průmyslu a eliminování rozptýlení. Poskytujeme rychlou cestu, vyhýbáme se nesouvisejícím tématům a zbytečným úvěrovým hodinám. Studenti se dostanou z tradiční učebny, v terénu, na set a za kamerou. Je to praktická kreativita každý den.

Začínáme s kariérou

Naše postgraduální umístění je vyšší než 70%.

Jako akreditovaná filmová škola se zaměřujeme na budování kariéry našich studentů a absolventů. A protože náš program je praktický a v průmyslu, mnozí z našich studentů mají uzavřeny smlouvy a nabídky pracovních míst, než dokonce absolvují. A NFI, náš úspěch je postaven z úspěšné kariéry našich absolventů.

Naučte se od aktivních tvůrců

Na NFI se všechny naše fakulty aktivně podílejí na filmovém průmyslu. Jsou to producenti, spisovatelé, redaktoři, herci, stylisté a další. To poskytuje našim studentům bohaté pohledy na trendy a technologie, vystavení aktivní síti odborníků a reálného mentorství.

Jsme v srdci Nashville

Jako jeden z nejrychleji rostoucích měst v Americe se filmový průmysl Nashville rychle rozšiřuje. Naše město bylo postaveno na zábavním průmyslu a jižní pohostinnosti. Naše místní komunita umělců se opravdu stará o novou generaci a je vždy ochotna poskytnout nové příležitosti. Od hudebních videí až po televizní pořady na národní reklamy, Nashville dostává velkou chválu za to, že je odhodlána dosáhnout vynikajících výsledků v tomto odvětví.

Devítiměsíční program

Chcete začít svou kariéru. Začali jsme vám za pouhých devět měsíců.

Vybavujeme filmové tvůrce dovednostmi, sítí a praktickými zkušenostmi, které potřebujeme k tomu, abychom se dostali na zem. Produkční program NFI Cinema je jako bootcamp pro filmaře.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Nashville Film Institute

Náš program na výrobu filmů Vás zcela ponoří do procesu natáčení filmu. Devět měsíců studenti NFI žijí, jedí a dýchají film a jak se filmy dělají. ... [+]

NFI podpisový filmový diplom

Náš program na výrobu filmů Vás zcela ponoří do procesu natáčení filmu. Devět měsíců studenti NFI žijí, jedí a dýchají film a jak se filmy dělají.

Naší filozofií je, aby se studenti seznámili se všemi fázemi a úlohami, které se podílejí na tvorbě filmu. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je vlastně vytváření filmů. V rámci tohoto diplomového programu spolupracují studenti na různých projektech při vytváření vlastních filmů. Do konce programu získají studenti potřebné dovednosti, neocenitelné souvislosti a obsah pro vlastní profesionální demo naviják.

Programové moduly

Během devítiměsíčního programu se náš kurz skládá ze čtyř modulů. Každý modul běží po dobu 9 týdnů a obsahuje klíčové výsledky výroby. Každý student obdrží své známky na závěr každého modulu.... [-]

Spojené státy americké Nashville
Září 2019
Angličtina
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině