Nashville Film Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Zkušenosti NFI

Na NFI vytváří naše rodina tvůrců jedinečnou kulturu. Od studentů až po fakulty absolventů jsme všichni posedlí jedinou věcí: natáčení filmů. A protože filmařství je ve své podstatě týmovou zkušeností, všichni spolupracujeme, brainstormujeme a budujeme vztahy, a to jak přátelé, tak i kolegové. Společně vyzýváme, povzbuzujeme a formujeme jeden druhého jako umělecké produkce.

Celý film, celý den

Celý den, každý den, vytváříme filmaře. Věříme v získání našich studentů zcela ponořených do filmového průmyslu a eliminování rozptýlení. Poskytujeme rychlou cestu, vyhýbáme se nesouvisejícím tématům a zbytečným úvěrovým hodinám. Studenti se dostanou z tradiční učebny, v terénu, na set a za kamerou. Je to praktická kreativita každý den.

Začínáme s kariérou

Naše postgraduální umístění je vyšší než 70%.

Jako akreditovaná filmová škola se zaměřujeme na budování kariéry našich studentů a absolventů. A protože náš program je praktický a v průmyslu, mnozí z našich studentů mají uzavřeny smlouvy a nabídky pracovních míst, než dokonce absolvují. A NFI, náš úspěch je postaven z úspěšné kariéry našich absolventů.

Naučte se od aktivních tvůrců

Na NFI se všechny naše fakulty aktivně podílejí na filmovém průmyslu. Jsou to producenti, spisovatelé, redaktoři, herci, stylisté a další. To poskytuje našim studentům bohaté pohledy na trendy a technologie, vystavení aktivní síti odborníků a reálného mentorství.

Jsme v srdci Nashville

Jako jeden z nejrychleji rostoucích měst v Americe se filmový průmysl Nashville rychle rozšiřuje. Naše město bylo postaveno na zábavním průmyslu a jižní pohostinnosti. Naše místní komunita umělců se opravdu stará o novou generaci a je vždy ochotna poskytnout nové příležitosti. Od hudebních videí až po televizní pořady na národní reklamy, Nashville dostává velkou chválu za to, že je odhodlána dosáhnout vynikajících výsledků v tomto odvětví.

Devítiměsíční program

Chcete začít svou kariéru. Začali jsme vám za pouhých devět měsíců.

Vybavujeme filmové tvůrce dovednostmi, sítí a praktickými zkušenostmi, které potřebujeme k tomu, abychom se dostali na zem. Produkční program NFI Cinema je jako bootcamp pro filmaře.

Místa

Nashville

Adresa, 1. řádek
Nashville Film Institute
191 Polk Avenue

37210 Nashville, Tennessee, Spojené státy americké