Navarro College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Navarro College Je dvouletá vysoká škola umístěná v Corsicana, Texas USA. Navarro College Má více než 35 akademických a technických programů pro přípravu studentů na přechod na univerzitu. Tyto programy zahrnují informatiku, předprojektáž, různé ošetřovatelské programy a ropné technologie. Mezinárodní studenti se mohou zúčastnit Corsicana, Waxahachie nebo Midlothian Kampusů. Navarro College má v areálu Corsicana k dispozici bydlení v areálu.

Navarro College Hostila mezinárodní studenty již více než 30 let. Studentské tělo je docela rozmanité Více než 36 zemí zastoupených. Navarro vysokoškolský ústav anglického jazyka Také hostí zahraniční studenty, kteří potřebují absolvovat vysokoškolskou angličtinu před absolvováním vysokoškolských kurzů. Po dokončení Institutu anglického jazyka jsou studenti automaticky přijati do vysokých škol.

Kontaktujte nás prosím pro více informací! Těšíme se, že jste součástí vašeho týmu Navarro College rodina!

přístupný

  • Navarro má otevřené přijímací politiky.
  • Každý z pěti areálů je pár minut od jeho centra a snadno se dostanete z každé části města. Výuka v Navarro je polovina ceny čtyřleté vysoké školy.
  • Máme oddělení věnované speciálním lidem, jako jsou veteráni, studenti první generace a zdravotně postižení.
  • V Navarro je něco, co se hodí pro každého: distanční vzdělávání, transfer na vysoké školy, on-line kurzy, základní studium, ESL a večerní a víkendové kurzy.

Citlivé

  • Navarro buduje do budoucna. Náš školní areál disponuje nejmodernějším vybavením a zařízením, které studentům poskytují kvalitní akademické a technické vzdělání, které jim zajistí konkurenční výhodu na trhu práce.
  • Naše odborné a technické vzdělávací programy připravují naše studenty na vysokou poptávku v oblasti zdravotnictví, informačních technologií, průmyslu a dalších.

Inovační

  • Naše koordinované studium a programy studentských služeb získaly obdivovatele a imitátory na celostátní úrovni.
  • Překladatelský program nejen připravuje studenty na pečlivost čtyřletého vysokoškolského studia, ale také poskytuje stále se vyvíjející kurikulum v malých kreativních třídách.
  • V areálu jsou vytvořeny kluby a výbory vytvořené studenty, které odrážejí rozmanitost, inspirují sebevědomí, vedení a zodpovědnou činnost.

Místa

Korsicana

Adresa, 1. řádek
Navarro College International Programs Office
3200 West 7th Avenue

75110 Korsicana, Texas, Spojené státy americké