New York Institute of Photography

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

New York Institute of Photography je jednou z největších a nejdelších fotografických škol na světě. Díky našim cenově dostupným online fotografickým kurzům je učení fotografie zábavné a snadné pro studenty po celém světě. Naším posláním je pomáhat začínajícím fotografům dosáhnout jejich cílů, ať už jsou jakékoli, prostřednictvím přístupu k tréninku fotografie na světové úrovni navrženému tak, aby vyhovoval jakémukoli rozpočtu.

Posláním NYIP je umožnit studentům dosáhnout jejich aspirací prostřednictvím flexibilního, pohodlného, cenově dostupného a vysoce relevantního vzdělávání.

New York Institute of Photography snaží poskytovat nejvyšší úroveň distančního vzdělávání v oblasti umění, techniky a obchodu s fotografiemi pomocí multimediálních školicích materiálů vyvinutých našimi zaměstnanci a fakultou a zároveň poskytuje vysokou úroveň služeb a podpory každému studentovi .

Snažíme se být přední netradiční akademickou institucí, která vzdělává lidi motivované zlepšovat svůj život a fotografii. Umožňujeme studentům dosáhnout svých cílů v oblasti sebezdokonalování prostřednictvím flexibilních, pohodlných, cenově dostupných a vysoce relevantních studijních programů. Snažíme se podporovat různé styly učení prostřednictvím různých profesionálních multimediálních materiálů a programu studentských poradců. Díky nízké ceně výuky, flexibilním platebním plánům a „bezrizikové“ politice vrácení peněz je cílem NYIP nabídnout studentům na celém světě nejvyšší úroveň školení v každém programu.

Náš cíl „Úspěch pro každého studenta“ je také umožněn naším dobře vyvinutým, časem prověřeným multimediálním přístupem ke vzdělávání. Na rozdíl od tradičních modelů ve třídě poskytují kurzy asynchronního distančního vzdělávání flexibilitu plánování, která umožňuje studentům zapojit se svým vlastním individuálním tempem.

Snažíme se poskytovat školení, které umožní všem studentům, kteří se zaregistrují v programu NYIP, zlepšit své dovednosti a pořizovat lepší fotografie. Uvědomujeme si, že různí studenti se zapisují s různou úrovní zkušeností a kreativního talentu, a navrhujeme naše výukové materiály tak, aby to zohledňovaly.

Náš úspěch měříme na základě několika faktorů: míry dokončení studentů, zpětná vazba získaná od našich studentů, našich absolventů, našich učitelů a našich studentských poradců, stejně jako pravidelné průzkumy, které jsou nasazeny do těchto skupin.

Každý student přináší do svého studijního programu zkušenosti a talent a naším hlavním cílem je pomoci tomuto studentovi rozvíjet jeho fotografické nadání na nejvyšší možné úrovni. Zatímco studenti absolvují komplexní zkoušky s výběrem z více možností, klíčovým způsobem, jakým určujeme pokrok studenta, je hodnocení fotografií předložených studentem v rámci zadávání projektů každého kurzu. Aby bylo možné měřit pokrok studenta, je každý student přiřazen k jednomu profesionálnímu fotografovi, který poskytne studentovi všechna hodnocení, což učiteli umožní získat pocit pokroku jednotlivého studenta.

NYIP také poskytuje všem studentům podporu potřebnou k dokončení jejich programu fotografie. Toho je dosaženo tím, že mají studentské poradce, kteří jsou studentům k dispozici pro jakýkoli typ otázek týkajících se jejich studia nebo jakéhokoli aspektu fotografie. Našimi poradci jsou všichni profesionální fotografové a jejich zpětná vazba týkající se komentářů a obav studentů nám umožňuje neustále přehodnocovat náš program.

NYIP také usiluje o to, aby fotografie byla zábavnější pro všechny fotografy. Prostřednictvím našich webových stránek poskytujeme bezplatný obsah „jak na to“ všem lidem, kteří se zajímají o fotografii.

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
Lexington Avenue,192
10016 New York, New York, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: