North Central Missouri College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

North Central Missouri College je opravdu pozoruhodná škola známý pro jeho akademické kvality a silný smysl pro komunitu. Věříme, že naše vzdělávací instituce, znamená výběr a hodnotu. Jsou to lidé, shromažďování zkoumat, objevovat, hledat příležitosti, a pustit se do nesčetných výzvách pro zlepšení.

Naše investice do vzdělávání vytváří vzdělávací zkušenost, která je intelektuálně náročná a má praktický význam daleko přesahuje třídě. Naši studenti jsou poučeni o talentované fakulty, kteří investují svůj čas a energii, aby zajistily individuální úspěch. Malé počet žáků ve třídě a různé plány třídy poskytují výhody, které dávají studentům možnost vytvořit své vlastní zkušenosti s učením.

Na severu centrální Missouri vysoká škola, partnerské programy s obchodu a průmyslu poskytují rozšířené možnosti vzdělávání, které vedou ke vstupu kariéry a povýšení. Více programy terénní přinést učení laboratoř pro vás, studenty. Vzdělávací programy, které dosáhnou na pracovišti pomáhat studentům při přechodu z učebny do kariéry. S nabízených tříd v Maryville, Chillicothe, Bethany, a Trenton, jsme začali regionalizaci naše úsilí slouží rozmanité populaci studentů se nacházejí v širším severozápadním Missouri. Jsme hrdí příspěvků do našeho dědictví, které zahrnují studenty z okolních čtyři státní regionu a na mezinárodní úrovni stejně.

Ať už jste senior na střední škole hledání dvojí úvěr, nedávný absolvent střední školy, nebo vracející se vysokoškolský student hledá pokrok, zjistíte, že North Central Missouri College nabízí svět potenciál! Prosím, využívat náš katalog jako vodítko ke službám, akademické programy, kurzy, činnosti a zdrojů dostupných na vás v North Central Missouri College.

NCMC Mission

Posláním North Central Missouri College je pomáhat jednotlivcům v naší vzdělávací / podnikatelské sféry k dosažení svých cílů prostřednictvím otevřeného přístupu, s přiměřenými náklady, progresivní osnov a služeb - přijímá péči, kompetentní personál v bezpečném, technologie bohaté vzdělávací prostředí, .

Místa

Trenton

Adresa, 1. řádek
North Central Missouri College
1301 Main Street

Trenton, New Jersey, Spojené státy americké