Northeast Lakeview College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Northeast Lakeview College ( NLC ) je veřejná komunitní vysoká škola v systému Alamo Colleges, založená ve spolupráci s jejími komunitami, která je zaměřena na úspěch studentů prostřednictvím nabídky přidružených titulů a dalšího vzdělávání, podpory zapojení do občanských aktivit a organizací a podpora účasti na kulturních a obohacovacích programech. Vysoká škola poskytuje kvalitní výuku, měřitelné učení a veřejné služby, které přispívají k získávání přidružených titulů a osvědčení ke zlepšení její budoucí komunity.

Inspiruje nás změna života prostřednictvím učení. Rozvíjíme naše studenty tím, že jim dáváme sílu, aby byli úspěšní na své vzdělávací cestě. Na Northeast Lakeview College je vzdělání pro naši komunitu tou největší Pathway k sociální rovnosti a ekonomické mobilitě.

Studenti absolvující Northeast Lakeview College mohou převést kredity na univerzitu a mít zkušenosti a znalosti, aby uspěli na pracovišti. V areálu NLC sídlí také Judson Early College (JECA), jedinečné partnerství s Judson ISD, které umožňuje studentům středních škol navštěvovat vysokou školu současně a absolvovat jak středoškolský diplom, tak i přidružený titul. Akademie nadále roste a kapacitně roste.

Místa

Universal City

Adresa, 1. řádek
Kitty Hawk Road,1201
78148 Universal City, Texas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: