Northeast State Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Northeast State Community College je komplexní dvouletá komunitní vysoká škola pod správou Tennessee Board of Regents na State University a Community College System of Tennessee.

Jako komplexní komunitní vysoká škola poskytuje Northeast State univerzitní paralelní programy určené pro studenty, kteří si přejí přejít na jinou vysokou školu nebo univerzitu, kariérní programy pro studenty, kteří plánují vstoupit do pracovního procesu bezprostředně po ukončení studia, a další vzdělávání a programy komunitních služeb pro profesionální růst a osobní obohacení občanům krajů Carter, Johnson, Sullivan, Unicoi a Washington.

Severovýchodní stát je veřejná, komplexní komunitní vysoká škola s otevřeným přístupem, která podporuje celoživotní učení a posiluje ekonomické a sociální / kulturní aspekty komunity. Vysoká škola poskytuje inovativní, vysoce kvalitní a relevantní přidružené, certifikované a kariérně zaměřené vzdělávací programy a služby pro usnadnění výuky, učení, služeb a úspěchu studentů. Programování a komplexní podpůrné služby jsou nabízeny prostřednictvím různých doručovacích systémů a v několika areálech v celé oblasti primárních služeb, v zemích Carter, Johnson, Sullivan, Unicoi a Washington. Ve všech aspektech své činnosti slouží severovýchodní stát zájmu veřejnosti prostřednictvím uvážlivého využívání fiskálních, lidských a fyzických zdrojů a zajišťováním bezpečných a zabezpečených areálů.

Northeast State Community College je akreditována Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges pro udělování přidružených titulů.

Místa

Blountville

Adresa, 1. řádek
Tennessee 75,2425
37617 Blountville, Tennessee, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: