Northeast Wisconsin Technical College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Založena v roce 1912, NWTC je celosvětově uznávaná dvouletá veřejná vysoká škola, kde se studenti připravují na high-tech kariéru a začínají bakalářské tituly. V loňském roce sloužilo NWTC více než 32 000 studentů; 7 800 studentů absolvovalo tituly a diplomy a spolupracovalo s více než 1 100 podniky na trénink v oblasti kontraktu. Vysoká škola uvítala studenty z více než 30 zemí po celém světě, včetně Malajsie , Pákistánu , Jižní Afriky , Brazílie , Ghany , Španělska , Polska a Číny .

Všichni studenti NWTC mají k dispozici zdroje potřebné pro úspěch. Výsledkem je, že 93 procent absolventů má kariéru do šesti měsíců od ukončení studia; 80% těchto stupňů je zaměstnáno v jejich kariéře. Stovky dalších stupňů pokračují ve vzdělání prostřednictvím dohod o převodu NWTC s téměř 40 dalšími vysokými školami / univerzitami .

Začněte zde. Jít kamkoliv!

Naše mise

Jsme dvouletá technická škola, která slouží severovýchodní Wisconsin tím, že poskytuje vzdělávání, školení a možnosti celoživotního učení jednotlivcům a podnikům vedoucím k rozvoji kvalifikované pracovní síly. Naši zákazníci stimulují ekonomickou vitalitu našeho okresu v důsledku uplatnění dovedností a znalostí získaných prostřednictvím osvědčení, titulů, diplomů a kurzů.

Naše vize

NWTC je špičková celoživotní vysoká škola, která se mění, posiluje a inspiruje.

Místa

Green Bay

Adresa, 1. řádek
2740 West Mason St.
WI 54303 Green Bay, Wisconsin, Spojené státy americké

Marinette

Adresa, 1. řádek
1601 University Drive
WI 54143 Marinette, Wisconsin, Spojené státy americké

Sturgeon Bay

Adresa, 1. řádek
229 N. 14th Avenue
WI 54235 Sturgeon Bay, Wisconsin, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium