Northeastern Oklahoma A&M College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Severovýchodní Oklahoma A&M College ( NEO ) se věnuje poskytování příležitostí, které podporují vynikající výsledky ve vzdělávání, službách a vedení v globální společnosti.

Severovýchodní Oklahoma A&M College se snaží stát se národním lídrem ve venkovském, rezidenčním vysokoškolském vzdělávání rozvíjením národně konkurenčních programů v akademických kruzích, meziuniverzitní atletice, společných kurikulárních aktivitách, rozvoji studentů a kampusových zařízeních.

Severovýchodní Oklahoma A&M College je organizována jako státem podporovaná komplexní vysoká škola nabízející přidružené tituly a / nebo certifikáty, přičemž zůstává citlivá na speciální vzdělávací potřeby místní komunity. Základní učební osnovy obsahují kurzy pro prváky a studenty pro studenty, kteří mají v úmyslu pokračovat v bakalářském studiu po ukončení studia na Northeastern Oklahoma A&M College. Pracovní programy poskytují příležitosti pro ty, kteří plánují po ukončení studia vstoupit do pracovního procesu. Další vzdělávací programy poskytují podporu kulturním, pracovním, rekreačním a obohacujícím příležitostem pro ty, kteří v komunitě touží studovat, ať už s úvěrem nebo bez něj, v konkrétních oblastech svého zájmu.

Vysoká škola nabízí komplexní zážitek spolu s výhodami malé dvouleté vysoké školy. Vysoká škola má devět meziuniverzitních atletických týmů, roztleskávaček, tanců, zemědělských týmů pro posuzování a rodeo. Severovýchodní Oklahoma A&M College má více než 40 klubů a organizací, které studentům poskytují různé příležitosti v oblasti vedení a komunitních služeb. Studenti z jakéhokoli oboru se mohou účastnit společných vzdělávacích aktivit, jako je kapela, vokální hudba a hudební divadlo.

Místa

Miami

Adresa, 1. řádek
74354 Miami, Oklahoma, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: