Přečtěte si oficiální popis

Naším posláním je vzdělávat novou generaci syntetických myslitelů a vůdců - lidí, kteří jsou schopni se pohybovat v rámci domén a průmyslových odvětví, identifikovat konvergenci a vytvářet dopad skrze objektiv lidského centra. Tito myslitelé nejsou všeobecní, ale odborníci jiného druhu. Využívají jednotný přístup k řešení problémů, které vycházejí z dovedností z oblasti inženýrství, společenských věd, designu a teorie řízení.

Designové myšlení

Přijmeme metodiku problémového rámování a hledání příležitostí, abychom vytvořili kreativní, akceptovatelné výsledky. Vždy se snažíme zlepšit proces dobrého designu, snažíme se integrovat návrhové myšlení do učebních osnov a praktických projektů každého z našich akademických programů.

Interdisciplinární programy

Poskytujeme celou řadu ponořujících, interdisciplinárních programů pro studenty, absolventy a profesionální pracovníky, kteří učí spolupráci a vedení v designovém myšlení.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Northwestern University Master of Product Design and Development Management

Získejte schopnosti řídit návrh a vývoj produktů pro strategickou konkurenční výhodu. Tento intenzivní třídenní program certifikátů poskytuje dovednosti spojené s řízením ... [+]

Získejte schopnosti řídit návrh a vývoj produktů pro strategickou konkurenční výhodu. Tento intenzivní třídenní program certifikátů poskytuje dovednosti spojené s řízením tvořivosti a designu, inovace zaměřené na zákazníky, analýzu rozdílů v procesu navrhování, strategii v oblasti designu, základy průmyslového designu, lidské faktory, výzkum, marketing a duševní vlastnictví. Účastníci také získají dovednosti v řízení procesů vývojových fází produktu, týmů a ukazatelů výkonu produktu.

Hlavní výhody

Naučíte se:

Identifikovat příležitosti v procesu vývoje produktu Strukturovaný proces vývoje produktu včetně fází a kritérií pro úspěšné zavedení produktu Lidské faktory a použitelnost v procesu navrhování Strategie řízení a podpůrné metriky pro zajištění optimálního výkonu týmu Zvýšit kreativitu a spravovat intelektuální kapitál Základní principy úspěšného řízení projektu Jak provádět inovační výzkum zaměřený na koncového uživatele a roli návrháře při dosahování úspěchu produktu Inovace zaměřená na zákazníka a důkladný průzkum trhu Reálné případové studie vyučované odborníky z oboru ... [-]
Spojené státy americké Evanston
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Design Innovation

Master of Product Design and Development Management (mpd²) at the Segal Design Institute
Adresa, 1. řádek
Segal Design Institute 2133 Sheridan Rd
IL 60208 Evanston, Illinois, Spojené státy americké
Website