Oconee Fall Line Technical College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Oconee Fall Line Technical College (OFTC) nabízí více než 100 výukových programů vedoucích k přidruženým titulům, diplomům a technickým kreditním certifikátům, které připravují studenty na kariéru v průmyslových, obchodních, počítačových, veřejných službách nebo souvisejících zdravotnických oborech. Naše programy připravují studenty Oconee Fall Line Technical College na vstup do jejich první kariéry, získání dovedností potřebných ke změně povolání nebo postupu v jejich současném zaměstnání.

Místní instruktoři se zkušenostmi v oboru nabízejí našim studentům jedinečnou příležitost učit se z první ruky z ověřených odborných znalostí ve svém oboru. Praktické zkušenosti začleněné do každého programu zajišťují úspěch našich absolventů, což dokazuje záruka na pracovišti Oconee Fall Line Technical College .

Náš závazek k pečujícímu prostředí, které podporuje úspěch studentů, je hodnota, kterou na Oconee Fall Line Technical College bereme velmi vážně. Zde najdete další, jako jste vy, kteří se zajímají o vynikající a dostupné vzdělání; celostátně akreditované programy; a talentovanou fakultu a zaměstnance. Nabízíme přátelské a inkluzivní prostředí, kde můžete být sami sebou a cítit se bezpečně, jak se učíte a rostete.

Posláním Oconee Fall Line Technical College , jednotky systému Technical College v Gruzii, je přispívat k rozvoji ekonomiky a pracovních sil ve střední a východní Gruzii prostřednictvím kvalitního technického a dalšího vzdělávání, vzdělávání dospělých a obchodních a průmyslových služeb. Vysoká škola nabízí přidružené tituly, diplomy, technické certifikáty o kreditu a neúvěrové certifikáty ve studijním prostředí zaměřeném na studenty prostřednictvím tradičních a distančních způsobů poskytování.

Místa

Dublin

Adresa, 1. řádek
Pinehill Road,560
31021 Dublin, Gruzie, Spojené státy americké

Sandersville

Adresa, 1. řádek
Deepstep Road,1189
31082 Sandersville, Gruzie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: