Ogeechee Technical College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ogeechee Technical College ( OTC ) je jednotka systému Technical College System of Georgia, která slouží krajům Bulloch, Evans a Screven. Jsme veřejnou institucí vysokoškolského vzdělávání, která přispívá k vzdělávacímu, ekonomickému a osobnímu růstu jednotlivce a komunitám, kterým sloužíme.

Ogeechee Technical College poskytuje studentské akademické a pracovní programy a podpůrné služby na úrovni přidruženého, diplomového a certifikátu. Využíváme tradiční metodiky distančního vzdělávání v nejmodernějších zařízeních a podporujeme vzdělávání dospělých, další vzdělávání a přizpůsobené školení obchodních a průmyslových pracovníků.

Ogeechee Technical College měla pozoruhodný dopad na svou komunitu i za krátkou dobu, kdy existovala. Za třicet čtyři let umístila tisíce absolventů do produktivního a uspokojivého zaměstnání; pomohlo stovkám občanů zlepšit jejich gramotnost nebo vydělat GED; pomohlo desítkám podniků a průmyslových odvětví rekvalifikovat jejich pracovníky.

Místa

Statesboro

Adresa, 1. řádek
Joe Kennedy Boulevard,1
30458 Statesboro, Gruzie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: