Olympic College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Podívejte se na naši e-brožuru!

Welcome International Students!

Olympic College je dvouletá veřejná vysoká škola ve státě Washington, který nabízí více než 70 různých stupňů a osvědčení v akademickém převod a profesionální technické programy. Kampus Bremerton se nachází na celkové ploše 33 akrů orámovaný výhledem na olympijské hory, Mt. Rainier, mořské zátoky, a Cascade hor. Město Bremertonu je bezpečná obec a ideální domácí základnu, z níž prozkoumat a zažít západní pobřeží s pravidelnou trajektovou dopravou do Seattlu, což je méně než hodinu jízdy, Bremerton nabízí ideální možnost užít městečka atmosféru se vším vzrušení a požitky z kulturně rozmanité město Seattle.

Proč zvolit olympijský College?

1.. Osobní pozornost a malé třídy 2. Cenově dostupné školné a rodině 3. Obytná hala k dispozici na akademické půdě 4. Pohodlně se nachází v blízkosti Seattle 5. TOEFL nevyžaduje 6. Intensive English Program 7. Volné konverzace partneři 8. Mezinárodní studentský klub 9. On-campus zaměstnání 10. 4 a 6-týdenní letní zasedání intenzivní anglické 11. Zaručená vstupné university transfer do určených 4-leté vysokých školách 12. Malé mezinárodní studentská populace poskytuje příležitost mluvit anglicky 13. Příležitosti, aby se zapojili do akademický život a dělat celoživotními přáteli, prosím podívejte se na náš e-brožura!

Olympic Vysoká škola vzdělává více než 13.000 studentů ročně. Společnost byla založena v roce 1946, vysoká škola má tři školní areály v Bremerton, Poulsbo a Shelton a slouží populaci 280,000 obyvatel žijících v KITSAP a Mason kraje.

Tituly a certifikáty

Olympic College pomáhá studentům rozvíjet dovednosti pro další etapu svého života nebo kariéry svými četnými vzdělávacích možností. Studenti mohou získat certifikát nebo přidruženého titul, nebo dokončit první dva roky bakalářský titul. Studenti, kteří chtějí dokončit bakalářský titul lokálně se mohou rozhodnout pro Bachelor of Science v ošetřovatelství, Bachelor of Applied Science v informačních systémech, nebo Bachelor of Science ve strojírenství stupňů je nyní k dispozici v areálu Bremertonu nebo se rozhodnete převést do jedné z univerzit které jsou společně umístěny v areálech Bremerton nebo Poulsbo. Kromě toho, OC nabízí kurzy pro aktualizaci pracovních dovedností, získat školení práce, nebo jednoduše jako osobního obohacení. Student dosáhne mnoho z jejich osobních a profesních cílů tím, že navštěvuje olympijský College. V posledních letech vysoká škola prošla mnoha změnami, včetně výstavby nové budovy humanitní a služeb pro studenty v areálu Bremertonu a rozšiřování služeb na svých Poulsbo a Shelton areálech.

Školné & Typické Náklady: Non-resident

Školné / Poplatky $ 4053

Knihy / Dodávky $ 1095

Ostatní $ 3355

Pokoj / deska $ 9828

TOTAL $ 18231

Olympic vysoká škola má přestupu Vstupné záruky (tag) s několika partnerskými institucemi. Mezinárodní žadatelé studentů, kteří žádají o programu pro přenos vysoké školy mohou vybrat některou z našich partnerských institucí považovat je za záruku přijetí. Žadatelé, kteří jsou přijaty do olympijského College obdrží obě smluvní dopis přijímací od nás a transfer Vstupné záruku z univerzity oni vybrali. Student musí absolvovat přidruženého titul na olympijské College s požadovanou GPA, aby se naplnila podmíněnou nabídku. Požadavky na GPA je možné získat u většiny zahraničních studentů. Ve skutečnosti, je nejvyšší požadavek je 3,25 (B) průměrná

Místa

Bremertone

Olympic College

Adresa, 1. řádek
Olympic College
1600 Chester Avenue

98337-1669 Bremertone, Washington, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 360-792-6050