Orange Technical College (All locations)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Od roku 1933 prokázala Orange průmyslová škola osvědčenou a bohatou tradici změn životů prostřednictvím vzdělávání. Naším jedinečným zaměřením je podpora našich studentů při dosahování jejich osobních a profesních cílů. Hluboce chápeme, že ke skvělé kariéře existuje více než jedna cesta a jsme tu, abychom vám pomohli dostat se tam, kam chcete.

Zveme vás, abyste se hluboce ponořili do kariérního a technického vzdělávání a programů rychlého získávání kreditů, které nabízíme, a které všechny vedou k životaschopným pracovním příležitostem, místně, ve vysoce kvalifikovaných profesích a na vyžádání. A naše programy vám pomohou dosáhnout vašich cílů bez zátěže nadměrným zadlužením. Ať už chcete zdokonalit, znovu získat dovednosti, získat potřebné pověření k zahájení skvělé nové kariéry, stát se učněm, získat středoškolský diplom nebo se učit anglicky, našich pět OTC areálů, jsme tu, abychom vás podporovali jako vy pracovat na dosažení svých cílů.

Orange Technical College je součástí Orange County Public Schools, vysoce výkonného školního okresu zavázaného k úspěchu studentů.

Místa

Orlando

Adresa, 1. řádek
West Oak Ridge Road,2900
32809 Orlando, Florida, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium