Owensboro Community And Technical College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Owensboro Community And Technical College nabízí spolupracovníka v oboru umění, spolupracovníka ve výtvarném umění, spolupracovníka ve výtvarném umění, spolupracovníka v oboru vědy, spolupracovníka v oboru aplikované vědy a diplomy a certifikáty v technických programech. Programy všeobecného umění a věd určené k poskytování prvních dvou let bakalářského studijního programu a programy zaměřené na kariéru určené k přípravě studentů na okamžité technické nebo poloprofesionální zaměstnání jsou studentům k dispozici. Vysoká škola nabízí programy dalšího vzdělávání, které zahrnují školení pracovních sil pro podnikání a průmysl a možnosti komunitního vzdělávání. Vysoká škola slouží Owensboro, Kentucky a okolí, včetně Daviess, Hancock, Ohio a McLean. S celkovým počtem obyvatel přibližně 140 000 se oblast tradičně spoléhá na zemědělství, těžbu a výrobu jako své ekonomické základy. Nedávné změny však podpořily přechod k ekonomice orientované na služby a úsilí o ekonomickou diverzifikaci. Díky kulturním příležitostem neobvyklým pro komunity podobné velikosti tato oblast také těží ze silného vedení komunity podporujícího vzdělávání.

Naším posláním je zlepšit ekonomický rozvoj naší komunity a konkurenční výhodu poskytováním vysoce kvalitních studijních zkušeností na světové úrovni prostřednictvím programů kariérního studia, rozvoje pracovní síly a přechodu na bakalářské studijní programy.

Místa

Owensboro

Adresa, 1. řádek
New Hartford Road,4800
42303 Owensboro, Kentucky, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: