POLY Languages Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

POLY Languages Institute je akreditovaná škola anglického jazyka (ESL) v Kalifornii, USA. Má tři školy v angličtině (ESL) v Kalifornii, konkrétně v Irvine, Los Angeles a Pasadeně.

POLY Languages Institute pomohl desítkám tisíc studentů z celého světa při hledání znalostí anglického jazyka potřebných k dosažení jejich vzdělávacích a kariérních cílů nebo jednoduše k jejich vlastnímu zdokonalování.

V důsledku mnoha let našeho odhodlání a odhodlání lépe vzdělávat a sloužit našim studentům můžeme s jistotou ujistit naše studenty, že jsme jednou z nejlepších škol v anglickém jazyce (ESL) v Kalifornii v USA.

Posláním POLY Languages Institute je poskytovat plnohodnotné vzdělání vážným studentům a vytvářet pozitivní vzdělávací prostředí. Zavázali jsme se poskytovat vynikající vzdělání a poskytovat skvělé služby studentům.

Členové pedagogické fakulty POLY Languages Institute držiteli alespoň bakalářského titulu a TESOL (učitel angličtiny pro mluvčí jiných jazyků) nebo jiných rovnocenných certifikátů. Členové naší fakulty jsou odhodláni absolvovat průběžné školení a neustále se snaží zdokonalit svůj pedagogický přístup. Navíc pozorně naslouchají svým studentům tím, že kontrolují průzkumy provedené jejich studenty. POLY Languages Institute provádí studentské průzkumy, aby naše učitelská fakulta mohla lépe porozumět očekáváním a potřebám studentů.

Cílem naší pedagogické fakulty je nabídnout nejefektivnější a nejúčinnější výuku ke zlepšení křivky učení studentů. Míra úspěchu učitelů POLY Languages Institute je vaším akademickým úspěchem.

Místa

Irvine

Adresa, 1. řádek
Teller Avenue,18818
92612 Irvine, Kalifornie, Spojené státy americké

Pasadena

Adresa, 1. řádek
East Colorado Boulevard,2900
91107 Pasadena, Kalifornie, Spojené státy americké

Los Angeles

Adresa, 1. řádek
Wilshire Boulevard,5757
90036 Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: