Palm Beach State College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pathway k úspěchu v Palm Beach County

O násPo otevření svých dveří před více než 80 lety byla Palm Beach State College integrálním hráčem v pozoruhodném růstu a prosperitě Palm Beach County. Naši absolventi - komunitní a obchodní vedoucí po generace - ovlivnili každé odvětví a pokračují v tom i dnes.

Společnost Palm Beach State, založená v roce 1933 jako první veřejná veřejná univerzita na Floridě, se rozrostla ze tří učeben a 41 místních studentů na pět univerzit a 48 757 studentů z více než 161 zemí. PBSC, jeden z předních výrobců přidružených absolventů vysokých škol v USA, nabízí také maturitu, profesní osvědčení, profesní přípravu a firemní a další vzdělávání.

V průběhu let, Palm Beach State College rozšířila své poslání, programy a dosah, aby se stala největší institucí vysokoškolského vzdělávání v Palm Beach County a čtvrtou největší (založenou na FTE) z 28 vysokých škol v Florida College System. Každý rok si více absolventů středních škol Palm Beach County vybere PBSC než kterákoli jiná instituce. Studenti se zapisují do školních areálů v Lake Worth, Boca Raton, Palm Beach Gardens, Belle Glade a Loxahatchee Groves, stejně jako online kurzy.

Místa

Lake Worth

Adresa, 1. řádek
South Congress Avenue,4200
33461 Lake Worth, Florida, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium