Parkland College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Parkland College potěšením vítá mezinárodní studenty v našem kampusu v Champaign, Illinois, USA.

Parkland College je certifikována společností SEVP a poskytuje dokumenty Form I-20 studentům F-1 a M-1, kteří chtějí studovat v USA.

111124_20181015ParklandMisc.023.JPG

Parkland College je hrdá na příležitosti distančního vzdělávání dostupné studentům mimo USA a studentům navštěvujícím jiné americké vysoké školy a univerzity.

Parkland College je dvouletá vysoká škola se sídlem v Champaign v Illinois, jedné z nejlepších destinací pro mezinárodní studenty ve Spojených státech. Parkland College nabízí více než 100 studijních programů a certifikátů, je známá svými malými třídami, nejmodernějšími zařízeními, inkluzivním studijním prostředím a osobitou fakultou. Parkland se může pochlubit největším mezinárodním studentským orgánem dvouletých vysokých škol ve státě Illinois, přičemž více než 300 studentů zastupuje více než 40 zemí.

111128_20180709-Parkland-Scenes-056.jpg

Přidružený titul nabízí ideální a levný vstup pro mezinárodní studenty, kteří chtějí vstoupit do amerického vzdělávacího systému. Poté, co pracovali na zdokonalení svých jazykových dovedností v angličtině prostřednictvím programu Angličtina jako druhý jazyk (ESL), nebo získali dva roky převoditelných kreditů, mnoho mezinárodních studentů Parklandu poté převedlo na čtyřleté univerzity (převod 2 + 2) po celém světě. Spojené státy, kde pokračují ve vzdělávání, získávají maturitu a postgraduální vzdělání. University of Illinois, také se sídlem v Champaign, a jedna z nejlepších výzkumných univerzit v zemi, je největším příjemcem převodů z Parklandu. Zahraniční studenti se mohou přestěhovat na University of Illinois, již se usadili v Champaign, a mají dva roky zkušeností v americkém vzdělávacím systému. Areál Parkland College nachází na okraji Champaign, je moderní a malebný, obklopený stromy a nedalekými parky a je snadno dostupný veřejným autobusovým systémem. Je zde dostatek parkovacích míst pro studenty s auty. V areálu je divadlo, kavárna, tělocvična a Staerkel Planetarium, druhé největší planetárium v Illinois, které pořádá veřejné přednášky, představení a výstavy.

111127_20180709-Parkland-Scenes-001.jpg

Parkland College provozuje také studentské rozhlasové a televizní stanice. Atleticky Parkland College je zastoupena 8 mužskými a ženskými sportovními týmy, které soutěží v NJCAA. Díky tak velké mezinárodní studentské populaci jsou fakulty Parkland College dobře zvyklé na výzvy, kterým čelí mezinárodní studenti, a mají zkušenosti s jejich řešením. Parkland usiluje o posílení globálního povědomí a multikulturalismu prostřednictvím vzdělávání a fakulty vítá jedinečné perspektivy, které přinesli mezinárodní studenti ve svých třídách.
TOEFL není vyžadován pro přijetí na Parkland College , ale budoucí studenti, kteří ji získali a dosáhli skóre 61 (internet) nebo 500 (tisk) nebo vyšší, musí předložit pouze písemný vzorek. Potenciální studenti, kteří neučinili TOEFL, po příjezdu do Parklandu provedou hodnocení anglického jazyka. Nebudete-li mít TOEFL, NENÍ ovlivněno přijetí na Parkland College .

111126_20181015-Parkland-Misc.-078.jpg

"Kromě teoretických znalostí mě Parkland naučil několik velmi důležitých lekcí o toleranci a americkém životním stylu." Léčeno s ničím jiným než úctou, jsem byl představen na jinou stranu světa a mě. To je spolu s mými úžasnými mezinárodními přáteli důvod, proč považuji svůj čas tam za zážitek na celý život. “ - Fábio Goulart Andrade, Brazílie. Studentka Parkland College 2011-12.

Poloha Parkland College v Champaign ve státě Illinois poskytuje vybavení a vzrušení většího města s vymoženostmi malých měst. Jsme nejrychleji rostoucí město v Illinois , s dlouhým seznamem příležitostí pro naše obyvatele a krátkými dojíždějícími časy. V Champaign nejste jen jedním z davu, ale součástí prosperující a rostoucí komunity.

Parkland je jedničkou v studentských transferech na University of Illinois , špičkové výzkumné univerzity v našem dvorku. Hlavním přínosem pro život v blízkosti University of Illinois je přístup k 10 velkým sportovním akcím a zábavě světové úrovně na místech, jako je Memorial Stadium , State Farm Centre nebo Krannert Center for Performing Arts .

111129_20180327-Parkland-011.jpg

Naše dvojčata mají odlišné, prosperující obchodní čtvrti v centru města, které nabízejí chutné jídlo, noční život, kavárny (studijní místa!) A nakupování. Champaign-Urbana byl dokonce z dobrého důvodu jmenován největším středozápadním potravinářským městem . V nabídce jsou místní restaurace i regionální oblíbená jídla, jako je Portillo's.

111123_Parkland_Nursing_Program_08232018-314.jpg

Místa

Champaign

Parkland College

Adresa, 1. řádek
2400 West Bradley Ave
61821 Champaign, Illinois, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 217-351-2200

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium