Pasadena City College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pasadena City College poskytuje údolí San Gabriel vysoce kvalitní, inovativní a dynamické vzdělávací prostředí, které inspiruje úspěch studentů. Každý semestr nabízíme akademické programy, které zahrnují tituly, přenosové programy a certifikáty 29200 a více studentům.

Jsme noví studenti a vracející se studenti. Jsme místní, mezinárodní a online. Zahrnujeme mnoho kultur - LGBT, multikulturní, veterány a všechny ostatní mezi nimi.

Pasadena Junior College, která byla vytvořena v reakci na komunitní potřebu vysokoškolských zařízení, byla poprvé založena v areálu Pasadena High School. Byla to jedna z prvních vysokých škol v jihozápadních Spojených státech. Její fakulta, absolventi a bývalí studenti, jichž jsou nyní stovky tisíc, významně přispěly k podnikání, vzdělání, průmyslu, profesím a dalším aspektům americké společnosti.

Pasadena City College je spravedlivá vzdělávací komunita zaměřená na obohacení akademického, osobního a profesního života studentů prostřednictvím řady studijních a certifikačních programů, zapojení kampusu a přizpůsobené podpory studentů.

Pasadena City College je uznávána jako jedna z nejlepších komunitních vysokých škol v Kalifornii. Ať už hledáte rychlou kariéru, chcete přestoupit na čtyřletou univerzitu, získat kredity na střední škole nebo zlepšit své dovednosti v pracovní síle, umožníme vám dosáhnout vašich vzdělávacích cílů za cenu, která funguje pro tebe. Nabízíme flexibilní plány a programy. S malými velikostmi tříd a špičkovými schopnostmi vás podporujeme a provázíme vás na vaší cestě k dalšímu životnímu kroku. Jsme uznávaní pedagogové, zkušení zaměstnanci a pečující poradci. Nabízíme příležitost studentům přestoupit na špičkové školy nebo najít novou kariéru.

Místa

Pasadena

Adresa, 1. řádek
East Colorado Boulevard,1570
91106 Pasadena, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: