Přečtěte si oficiální popis

Pitt-Bradford je určen pro studenty, kteří chtějí získat světově uznávaný titul v personalizovaná, podpůrné a přátelský.

Můžete si vybrat z více než 40 majorů a 50 nezletilých, koncentrací a pre-profesionální programy. Budete studovat na naší 317-akr kampusu, který je zasazené v podhůří Allegheny hor. Být tak blízko k přírodě znamená, že budete mít jedinečnou příležitost ke studiu jak ve třídě i mimo ni.

Naši profesoři jsou určeny k výuce. Nenajdete postgraduální asistenty výukové kurzy. A protože naše třídy jsou malé, naši profesoři bude úzce spolupracovat s vámi, aby vám osobní pozornost.

Jsme čtyřletý oblastní kampus University of Pittsburgh systému. To znamená, že budete moci proniknout do moci Pitt, a když jste absolvent, budete mít prestižní University of Pittsburgh stupně, Který je uznáván po celém světě. A my jsme tvrdě pracovat, aby to cenný stupeň cenově dostupné pro vás. Více než 94 procent našich studentů získat finanční podporu. Ve skutečnosti, v průběhu akademického roku 2016-17, cena průměrná finanční pomoc byla $ 17.900 pro studenty in-stavu a $ 25.800 out-of-stavu studentů.

Ze všech těchto důvodů a více:

  • Princeton Review nám jmenoval jeden z 150 Best Value škol ve Spojených státech.
  • TheBestColleges.org nás uveden jako jeden z 10 nejlepších regionálních areálech ve Spojených státech.
  • USNews & World Report nás zařazen jako jeden z nejlepších regionálních vysokých škol na severu.
  • Princeton Review nás uznáván jako jeden z nejlepších vysokých škol na severovýchodě na 13. rok v řadě.
  • Byli jsme jmenován College of Distinction kolegium průvodcem stejného jména pro druhý rok po sobě.
  • STEM časopis Práce s názvem nám roce 2015 STEM Jobs Schválené College.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplomovaný specialista přírodních věd

University of Pittsburgh at Bradford

Pracujete v ropném průmyslu a chtěli postoupit své vzdělání? Nebo máte zájem o práci v této oblasti high-poptávky? V našem programu, dostanete školení, které potřebujete, ... [+]

Associate of Science v oblasti technologie ropy Popis

Program Kontakt: Kropf, Matt Pracujete v ropném průmyslu a chtěli postoupit své vzdělání? Nebo máte zájem o práci v této oblasti high-poptávky? V našem programu, dostanete školení, které potřebujete, aby se stal kvalifikovaným ropné technolog. Ať už pracujete v průmyslu, nebo doufat, že bude.

Náš nově modifikovaný program v souladu s národními normami a na personálních potřeb na místní, regionální a celostátní petrolejářského průmyslu.

Jakmile se dostanete svou dvouletou míru, budete mít mnoho pracovních příležitostí jak v západní Pennsylvánii a Jižní řada z New Yorku. Budete také být připraven k práci vnitrozemskou ropný a plynový těžní na celostátní úrovni.... [-]

Spojené státy americké Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině