Prince George's Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Prince George's Community College ( PGCC ) poskytuje vynikající a dostupné vzdělání. Naši studenti se stali lídry v mnoha oblastech kariéry.

Prince George's Community College nabízí více než 200 akademických a kariérních vzdělávacích programů. Nové budovy s nejmodernější technologií dotýkají kampusu univerzity o rozloze 150 akrů v Largu. Pět vzdělávacích webů mimo areál činí třídy pro studenty přístupnějšími.

Úspěch studentů je nejvyšší prioritou na Prince George's Community College . Vysoká škola slouží všem, kteří hledají titul, chtějí posílit kariéru nebo se naučit nové dovednosti. Transformace životů prostřednictvím vzdělávání je velkou součástí poslání školy.

Nabízíme mnoho vzrušujících příležitostí k transformaci vaší kariéry a vašeho života. Získejte úžasné vzdělání za nižší cenu. Naše vášnivá fakulta a zaměstnanci vám pomohou uspět, ať už začínáte, chcete rozvíjet svou kariéru nebo chcete absolvovat několik kurzů.

Prince George's Community College uvádí své programy a zdroje do souladu s potřebami studentů a komunit. To je součástí poslání vysoké školy zvyšovat ekonomickou vitalitu regionu.

Vysoká škola připravuje studenty na to, aby byli kompetentními a kvalifikovanými členy pracovní síly. Prince George's Community College také připravuje studenty, aby smysluplným způsobem přispívali do komunity svým časem a talentem. Tyto snahy posilují základy univerzity a posilují ekonomiku.

Vysoká škola je vzrušující osobní cesta. Naše fakulta a zaměstnanci vás povedou, pokud budete někdy potřebovat podporu.

Místa

Largo

Adresa, 1. řádek
Largo Road,301
20774 Largo, Maryland, Spojené státy americké

Upper Marlboro

Adresa, 1. řádek
Westphalia Road,9109
20774 Upper Marlboro, Maryland, Spojené státy americké

Camp Springs

Adresa, 1. řádek
Old Branch Avenue,6400
20748 Camp Springs, Maryland, Spojené státy americké

Laurel

Adresa, 1. řádek
Marshall Avenue,312
20707 Laurel, Maryland, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: