Přečtěte si oficiální popis

S tisíci absolventů Podél Wasatch Front, Provo College se zavazuje k profesní vzdělávání Utah. Naším posláním je pomoci studentům dosáhnout angažovaní odměňování kariéru prostřednictvím školení a vzdělávání v nejvyšší kvalitě na studenta. Jsme plnění tohoto úkolu tím, že učí dovednosti, které se vztahují přímo na trhu a že zaměstnavatelé chtějí najmout. Na dnešním trhu práce, absolventi vysokých škol s kariéry specifických dovedností jsou v poptávce. Provo College"s programy jsou vyvíjeny s profesionály, kteří nám pomáhají s vývojem osnov a také nábor našich absolventů. Budete dostávat hands-na učení ve třídě, která prokáže své dovednosti a snižuje potřebu pro on-the-job školení.

Tituly a diplomy, které si všiml. Flexibilní kurzy, které pracují s vaším plánem. Zrychlené programy, takže můžete dokončit rychleji. To jsou věci, naši studenti líbí Provo College. Získáte real-svět zkušenosti jak ve třídě a přes externships na špičkových firem, které mohou vyvinout na plný pracovní úvazek. Dozvíte se od zkušených fakulty vstoupit do pracovního procesu s důvěrou.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplomovaný specialista

Provo College

Osobní kondiční trénink spolupracovník míry vědy byl navržen tak, aby absolventi s vědomostí, dovedností a schopností pro nárok na entry-level osobní trenér nebo manažers ... [+]

Osobní kondiční trénink spolupracovník míry vědy byl navržen tak, aby absolventi s vědomostí, dovedností a schopností pro nárok na entry-level osobní trenér nebo manažerských pozic v tělocvičnách, fitness centra, soukromé ateliéry, firemní wellness programy, nebo začít jejich vlastní osobní zdatnosti byznys.

Přehled programu

Utah povolání Dlouhodobé projekce předpovídá, že fitness trenéři budou mezi nejrychleji rostoucí kariéry až do roku 2020, s projektovanou celkový růst počtu pracovních míst o 36% nebo 3,110 pracovních míst (Utah ministerstvo pracovních sil Projekce služby z povolání, 2012). V současné době máme školy s osobní kondiční trénink programu v Murray a Layton. Zavolejte nám ještě dnes a zjistěte, jak můžete začít na osobní kondiční trénink Udělen dnes.... [-]

Spojené státy americké Provo
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině