Ranger College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ranger College jedna z nejstarších nepřetržitě fungujících veřejných dvouletých vysokých škol ve státě Texas, nabízí studentům na více než 40 různých středních školách v našem regionu kurzy se dvěma kredity. Náš hlavní kampus se nachází v Rangeru, s rušnými satelitními kampusy v Brown County a Erath County. Ranger College je plně akreditována Southern Association of Colleges and Schools (SACS).

Hlavní kampus Ranger College zabírá kampus o rozloze 50 akrů uvnitř městských hranic Rangeru, což je komunita Eastland County s přibližně 2 500 lidmi, která se nachází na dálnici 20 mezi Fort Worth a Abilene. Krásně zalesněné, zvlněné kopce a mnoho jezer poskytují dostatek příležitostí k lovu, rybaření a rekreaci ve volné přírodě, zatímco město Ranger se může pochlubit vynikajícím školním systémem a několika aktivními kostely.

Areál v Rangeru slouží několika okresům v severovýchodním Texasu a uděluje tituly Associate of Arts, Associate of Science a Associate of Applied Science. Studenti na akademické půdě mohou žít v kolejích univerzity a užívat si stravovacích zařízení na univerzitě nebo žít doma a dojíždět.

Kromě zařízení Ranger poskytuje škola komplexní nabídku kurzů v Brown County v Early a Erath County v Stephenville. Ranger má také k dispozici kosmetologické programy v Brownwoodu a Stephenville. Komplexní programy odborného ošetřovatelství jsou nabízeny v Brown County a v našem centru ve Stephenville. Vysoká škola provozuje program řízení nákladních vozidel.

Ranger College zaznamenala v posledních letech v celém okrese obrovský růst. Obzvláště pozoruhodný byl rychlý nárůst dvojího zápisu ve více než 40 nezávislých školních obvodech obsluhovaných institucí. Přes veškerý růst a vývoj si Ranger College udržuje jednu z nejnižších nákladů na školné a poplatky Texasu.

Ranger College je akreditována Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACSCOC) pro udělování certifikátů a přidružených titulů.

Místa

Ranger

Adresa, 1. řádek
College Circle,1100
76470 Ranger, Texas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: