Reading Area Community College - RACC

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Reading Area Community College (RACC) je akreditovaná, komplexní, otevřená vzdělávací instituce, která poskytuje: přidružený titul, osvědčení a diplomové programy; kariérně zaměřené školení; přechodná výuka; školení dovedností pro podnikání a průmysl; osobní obohacovací programy a veřejné služby. Vysoká škola, podporovaná krajem Berks, poskytuje cenově dostupný přístup ke splnění identifikovaných vzdělávacích potřeb komunity.

Studenti z každého věku, rasy, náboženství a mnoha různých zemí z celého světa se rozhodnou studovat zde. Ti, kteří hledají tituly na vysoké škole, jsou přitahováni programy, jako je ošetřovatelství, respirační péče, trestní soudnictví a podnikání. Jiní lidé se věnují individuálním kurzům, aby se seznámili s dovednostmi nebo zájmy, nebo absolvovali certifikaci v různých předmětech. Divize Community Education / Workforce Development nabízí programy, jako je zubní asistence, domácí zdravotní poradce, veterinární asistence a příprava GED.

Vysoká škola hraje důležitou roli také v obchodní komunitě. Školicí a technologické centrum Schmidt poskytuje školení v oblasti vedoucího postavení, výrobních technologií, informačních technologií, připravenosti na pracovišti a gramotnosti na pracovišti. RACC také spolupracuje s dalšími komunitními organizacemi s cílem zvýšit ekonomickou vitalitu města a kraje.

Místa

Čtení

Adresa, 1. řádek
South 2nd Street,10
19602 Čtení, Pensylvánie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Diplomovaný specialista aplikovaných věd
Diplomovaný specialista přírodních věd
Diplomovaný specialista umění