Realtor University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Absolventská škola Realtor University umožňuje studentům rozšířit si vzdělání v tom, co vědí nejlépe: v oblasti nemovitostí. S naší jedinečnou kombinací praktického a aplikovaného učení budou studenti schopni toto vzdělávání využít k rozvoji své kariéry a zlepšení svého podnikání a života.

Jako student Realtor University získáte přístup k bezkonkurenční knihovně zdrojů a hlubší pochopení toho, jak specializace na konkrétní trhy, jako jsou kupující a prodávající nad 50 let nebo komerční nemovitosti, může zvýšit vaše obchodní a referenční příležitosti.

Naši postgraduální studenti studují klíčové aspekty podnikání i nemovitostí s jedinečnou rovnováhou aplikovaného a praktického učení. S 5 dostupnými oblastmi koncentrace od správy majetku a majetku po správu realitní asociace umožňuje naše přizpůsobené učební osnovy studentům soustředit se na aspekty související s jejich obchodními a kariérními cíli.

Místa

Chicago

Adresa, 1. řádek
Michigan Avenue,430
60611 Chicago, Illinois, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: