Recording Connection Audio School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O záznam Připojení

Rozdělení nahrávání, rozhlasu, filmu a Culinary Connection (RRFC), záznamu Connection je obchodní škola uznaná v průmyslu zaměřena kolem a poskytuje tak praktické, one-on-one školení pro kariéru jako zvukový inženýr nebo hudební producent. Naším základním cílem není jen pro vás vybavit dovednostmi, které potřebujete, ale také vám pomůže proniknout do průmyslu tím, že vás v pozici získat on-the-job zkušenosti a zároveň bude významně zapojení průmyslu.

Prostřednictvím našeho vzdělávacího přístupu revoluční rádce-učeň (extern), jsme se spárovat každý z našich studentů se skutečným hudebním producentem nebo zvukového inženýra, který poskytuje školení one-on-one ve skutečném nahrávacím studiu. Náš program kombinuje strukturované-přesto-flexibilní vzdělávací program s velkým množstvím praktických školení v ateliéru, který umožňuje naši studenti nejen naučit základy produkci, nahrávání a mixování, ale obchodních aspektech běží studio, as stejně jako vnitřní fungování samotného průmyslu. Od svého vzniku v roce 1989 Záznam Connection rozšířila svou působnost do všech 50 států, stejně jako v Kanadě, Austrálii a Velké Británii, nakonec umisťovat více než 11.000 studenty jako učně (externistů) v reálných nahrávacích studiích na třech kontinentech. Náš mentoring zaměstnanci se skládá ze skutečných výrobců a inženýrů ve světových studií, z nichž mnozí pravidelně pracují s Grammy-vyhrávat, platina-prodávat umělce. Pečlivě obrazovky naše mentory, aby bylo zajištěno, že dávají naši studenti nejlepší vzdělání možný, stejně jako ty nejlepší příležitosti k propojování s průmyslem v procesu. on-the-job audio tréninkový program nahrávce souvislosti je vynikající volbou pro každého, kdo s vášní zahájit kariéru jako zvukový inženýr, hudební producent, žít zvukaře, hudební umělec nahrávky, live DJ, skladatel nebo jiného odborníka v odvětví. Náš jedinečný přístup vás staví na správném místě ve správný čas s těmi správnými lidmi, které vám pomohou proniknout do průmyslu.

Možné Kariéra Cesty

V rámci naší základní zvukové inženýrství a hudební produkce Samozřejmě, jsme schopni spárovat studenty s mentory, které se specializují ve zvoleném žánru nebo oblasti zájmu. V současné době nabízíme personalizovaného Odborná příprava pro kariérní cesty:

Elektronický hudební produkce hudební produkce Hip-hop / porazit dělat Živé ozvučení Postprodukce audio Audio pro filmové, televizní a videoher Touring DJ Hudební obchod (management umělec, štítek výkonných, atd.)

Prvních deset důvodů, aby zvážila Recording Připojení:

  1. Zjistěte blízko místa, kde žijete. (250 měst z čeho vybírat)

S více než 250 místech po celé zemi, můžeme vás trénovat ve skutečném nahrávacím studiu v dojezdové vzdálenosti, kde žijete. Není potřeba přemístit, výpověď nebo rozloučit se svým stávajícím připojení.

  1. Nízká výuka

S nebetyčné náklady na vzdělávání, to není neobvyklé pro studenty dát dohromady desítky tisíc dolarů v dluhu před tím, než absolvent. Pro začínající profesionály, může to skončit kariéru dřív, než vůbec začne. Držíme výuku dostupnější ($ 9400, všechny dodávky zahrnuty žádné poplatky), takže se můžete soustředit na svou kariéru, a ne na to, jak budete platit své účty.

  1. Připravte se na celou řadu hudebního průmyslu kariéry

Ať už chcete vyrábět, komponovat, inženýr, DJ nebo vykonávat; ať už jste do hip hopu, elektronické hudby, country, pop, rock a jazz; my přizpůsobit svůj osnov vašim potřebám, a my vás spárovat s mentorem, který vám pomůže dosáhnout vašich konkrétních profesních cílů.

  1. skutečná práce asistence umístění

Díky jedinečnému přístupu, mnozí z našich studentů si najal svými mentory nebo připojení provedené prostřednictvím svých mentorů. Nicméně, u záznamu Connection jsme nic ponechat náhodě. Pro každý z našich studentů, budeme poskytovat dodatečnou podporu, vzdělávání a tvorbu pracovních umístění pomoc až do jednoho roku po ukončení studia.

  1. Naučte se jako učeň (extern), nikoliv třídě student nebo stážista

Jako student Záznam Connection, nejste jeden ze studentů mezi desítkami soupeří o pozornost učitele ve třídě. Stejně tak si prostě stážista, který vytáhne odpadky (i když domácí práce jsou přirozenou součástí života studio). Jste učeň (extern), který byl přidělen ke skutečnému výrobce / inženýra pro personalizované on-the-job školení. Nejste jen učení pojmy z učebnice: jste učení triky obchodu od skutečného profesionála.

  1. Práce na vlastní hudební kariéry

Jedna z věcí, naši studenti mají rádi nejlepší, co záznam Připojení je, že náš kurz jim umožňuje aplikovat to, co oni se učí vytvářet vlastní hudbu. Zatímco mnoho z našich studentů prostě chtějí inženýr a vyrábět pro ostatní, mnozí jiní chtějí produkovat vlastní hudbu. Náš kurz vám umožní vytvořit svůj vlastní hry. Naučíte se záznamem, míchat a vytvářet si vlastní hudbu, a ještě lépe, si to slyšel skutečnými profesionály hudebního průmyslu, kteří vám pomohou se dostat ven.

  1. Naučte standardizované průmyslové zařízení a software

Protože se učíte ve skutečném nahrávacím studiu, budete přirozeně se učit používat zařízení a software, který profesionálové využívat, od roku výroby zesilovačů na virtuální zásuvných modulů, z analogového na digitální. Naučíte průmyslový standard Pro Tools, stejně jako jiné programy, jako je logika, Reason a Ableton. A dostanete cvičit na zařízení a softwaru bez soutěžit s ostatními studenty pro praxi čas.

  1. One-on-one mentoring

Ve třídě Záznam Connection, je tam jen jeden student: vy. Žádné třídy s desítkami jiných studentů. Veškerý výcvik nastane one-on-one ve studiu, jen vy a vaše učitele. Ne úmyslně přes věci, které nerozumí. Učit se svým vlastním tempem. Zeptejte se, co otázky se vám líbí. Toto personalizované pozornost je to, co pomáhá lidem, jako jste vy stali velcí producenti a inženýři. A to je to, co jsme po něm.

  1. mentorů světové třídy s real alba úvěrů

V jiných školách učitelé často mají své tituly a diplomy visící na zdi. Ve skutečném hudebním průmyslu, úspěch se měří v jiných cestách. Spolupracujeme se špičkovými producenty a techniků po celé zemi, aby rádce naši studenti-lidi, kteří pracují s superstar talentem, jako je Taylor Swift, Lady Gaga, U2, Aerosmith, Kendrick Lamar a mnoho, mnoho dalších. Vy pravděpodobně nenajdete univerzitním vzděláním visí na stěnách ateliéru svého mentora, ale můžete jen vidět několik zlatých a platinových záznamy a možná i Grammy nebo dva.

Místa

Los Angeles

Adresa, 1. řádek
CORPORATE HEADQUARTERS

Recording Connection Audio Institute

1201 West 5th Street
Suite M130

90017 Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké

Birmingham

Adresa, 1. řádek
Birmingham, Anglie, Spojené království

Brighton

Adresa, 1. řádek
Brighton, Anglie, Spojené království

Bristol

Adresa, 1. řádek
Bristol, Anglie, Spojené království

Cambridge

Adresa, 1. řádek
Cambridge, Anglie, Spojené království

Cheltenham

Adresa, 1. řádek
Cheltenham, Anglie, Spojené království

Exeter

Adresa, 1. řádek
Exeter, Anglie, Spojené království

Ipswich

Adresa, 1. řádek
Ipswich, Anglie, Spojené království

Leeds

Adresa, 1. řádek
Leeds, Anglie, Spojené království

Leicester

Adresa, 1. řádek
Leicester, Anglie, Spojené království

Liverpool

Adresa, 1. řádek
Liverpool, Anglie, Spojené království

Londýn

Adresa, 1. řádek
Londýn, Anglie, Spojené království

Manchester

Adresa, 1. řádek
Manchester, Anglie, Spojené království

Newcastle upon Tyne

Adresa, 1. řádek
Newcastle upon Tyne, Anglie, Spojené království

Northampton

Adresa, 1. řádek
Northampton, Anglie, Spojené království

Norwich

Adresa, 1. řádek
Norwich, Anglie, Spojené království

Nottingham

Adresa, 1. řádek
Nottingham, Anglie, Spojené království

Oxford

Adresa, 1. řádek
Oxford, Anglie, Spojené království

Plymouth

Adresa, 1. řádek
Plymouth, Anglie, Spojené království

Sheffield

Adresa, 1. řádek
Sheffield, Anglie, Spojené království

Stoke-on-Trent

Adresa, 1. řádek
Stoke-on-Trent, Anglie, Spojené království

Aberdeen

Adresa, 1. řádek
Aberdeen, Skotsko, Spojené království

Dundee

Adresa, 1. řádek
Dundee, Skotsko, Spojené království

Edinburgh

Adresa, 1. řádek
Edinburgh, Skotsko, Spojené království

Glasgow

Adresa, 1. řádek
Glasgow, Skotsko, Spojené království

Belfast

Adresa, 1. řádek
Belfast, Severní Irsko, Spojené království

Londonderry

Adresa, 1. řádek
Londonderry, Severní Irsko, Spojené království

Cardiff

Adresa, 1. řádek
Cardiff, Wales, Spojené království

Swansea

Adresa, 1. řádek
Swansea, Wales, Spojené království

Korek

Adresa, 1. řádek
Korek, County Cork, Irsko

Bournemouth

Adresa, 1. řádek
Bournemouth, Anglie, Spojené království

Croydon

Adresa, 1. řádek
Croydon, Anglie, Spojené království

Londýnská čtvrť Haringey

Adresa, 1. řádek
Londýnská čtvrť Haringey, Anglie, Spojené království

Stanmore

Adresa, 1. řádek
Stanmore, Anglie, Spojené království

Worcester

Adresa, 1. řádek
Worcester, Anglie, Spojené království

York

Adresa, 1. řádek
York, Anglie, Spojené království

Dublin

Adresa, 1. řádek
Dublin, Hrabství Dublin, Irsko

Canberra

Adresa, 1. řádek
Canberra, Australské hlavní území, Austrálie

Albury

Adresa, 1. řádek
Albury, Nový Jížní Wales, Austrálie

Armidale

Adresa, 1. řádek
Armidale, Nový Jížní Wales, Austrálie

Coffs Harbour

Adresa, 1. řádek
Coffs Harbour, Nový Jížní Wales, Austrálie

Dubbo

Adresa, 1. řádek
Dubbo, Nový Jížní Wales, Austrálie

Goulburn

Adresa, 1. řádek
Goulburn, Nový Jížní Wales, Austrálie

Lismore

Adresa, 1. řádek
Lismore, Nový Jížní Wales, Austrálie

Los Angeles

Adresa, 1. řádek
Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium