Přečtěte si oficiální popis

O záznam Připojení

Rozdělení nahrávání, rozhlasu, filmu a Culinary Connection (RRFC), záznamu Connection je obchodní škola uznaná v průmyslu zaměřena kolem a poskytuje tak praktické, one-on-one školení pro kariéru jako zvukový inženýr nebo hudební producent. Naším základním cílem není jen pro vás vybavit dovednostmi, které potřebujete, ale také vám pomůže proniknout do průmyslu tím, že vás v pozici získat on-the-job zkušenosti a zároveň bude významně zapojení průmyslu.

Prostřednictvím našeho vzdělávacího přístupu revoluční rádce-učeň (extern), jsme se spárovat každý z našich studentů se skutečným hudebním producentem nebo zvukového inženýra, který poskytuje školení one-on-one ve skutečném nahrávacím studiu. Náš program kombinuje strukturované-přesto-flexibilní vzdělávací program s velkým množstvím praktických školení v ateliéru, který umožňuje naši studenti nejen naučit základy produkci, nahrávání a mixování, ale obchodních aspektech běží studio, as stejně jako vnitřní fungování samotného průmyslu. Od svého vzniku v roce 1989 Záznam Connection rozšířila svou působnost do všech 50 států, stejně jako v Kanadě, Austrálii a Velké Británii, nakonec umisťovat více než 11.000 studenty jako učně (externistů) v reálných nahrávacích studiích na třech kontinentech. Náš mentoring zaměstnanci se skládá ze skutečných výrobců a inženýrů ve světových studií, z nichž mnozí pravidelně pracují s Grammy-vyhrávat, platina-prodávat umělce. Pečlivě obrazovky naše mentory, aby bylo zajištěno, že dávají naši studenti nejlepší vzdělání možný, stejně jako ty nejlepší příležitosti k propojování s průmyslem v procesu. on-the-job audio tréninkový program nahrávce souvislosti je vynikající volbou pro každého, kdo s vášní zahájit kariéru jako zvukový inženýr, hudební producent, žít zvukaře, hudební umělec nahrávky, live DJ, skladatel nebo jiného odborníka v odvětví. Náš jedinečný přístup vás staví na správném místě ve správný čas s těmi správnými lidmi, které vám pomohou proniknout do průmyslu.

Možné Kariéra Cesty

V rámci naší základní zvukové inženýrství a hudební produkce Samozřejmě, jsme schopni spárovat studenty s mentory, které se specializují ve zvoleném žánru nebo oblasti zájmu. V současné době nabízíme personalizovaného Odborná příprava pro kariérní cesty:

Elektronický hudební produkce hudební produkce Hip-hop / porazit dělat Živé ozvučení Postprodukce audio Audio pro filmové, televizní a videoher Touring DJ Hudební obchod (management umělec, štítek výkonných, atd.)

Prvních deset důvodů, aby zvážila Recording Připojení:

  1. Zjistěte blízko místa, kde žijete. (250 měst z čeho vybírat)

S více než 250 místech po celé zemi, můžeme vás trénovat ve skutečném nahrávacím studiu v dojezdové vzdálenosti, kde žijete. Není potřeba přemístit, výpověď nebo rozloučit se svým stávajícím připojení.

  1. Nízká výuka

S nebetyčné náklady na vzdělávání, to není neobvyklé pro studenty dát dohromady desítky tisíc dolarů v dluhu před tím, než absolvent. Pro začínající profesionály, může to skončit kariéru dřív, než vůbec začne. Držíme výuku dostupnější ($ 9400, všechny dodávky zahrnuty žádné poplatky), takže se můžete soustředit na svou kariéru, a ne na to, jak budete platit své účty.

  1. Připravte se na celou řadu hudebního průmyslu kariéry

Ať už chcete vyrábět, komponovat, inženýr, DJ nebo vykonávat; ať už jste do hip hopu, elektronické hudby, country, pop, rock a jazz; my přizpůsobit svůj osnov vašim potřebám, a my vás spárovat s mentorem, který vám pomůže dosáhnout vašich konkrétních profesních cílů.

  1. skutečná práce asistence umístění

Díky jedinečnému přístupu, mnozí z našich studentů si najal svými mentory nebo připojení provedené prostřednictvím svých mentorů. Nicméně, u záznamu Connection jsme nic ponechat náhodě. Pro každý z našich studentů, budeme poskytovat dodatečnou podporu, vzdělávání a tvorbu pracovních umístění pomoc až do jednoho roku po ukončení studia.

  1. Naučte se jako učeň (extern), nikoliv třídě student nebo stážista

Jako student Záznam Connection, nejste jeden ze studentů mezi desítkami soupeří o pozornost učitele ve třídě. Stejně tak si prostě stážista, který vytáhne odpadky (i když domácí práce jsou přirozenou součástí života studio). Jste učeň (extern), který byl přidělen ke skutečnému výrobce / inženýra pro personalizované on-the-job školení. Nejste jen učení pojmy z učebnice: jste učení triky obchodu od skutečného profesionála.

  1. Práce na vlastní hudební kariéry

Jedna z věcí, naši studenti mají rádi nejlepší, co záznam Připojení je, že náš kurz jim umožňuje aplikovat to, co oni se učí vytvářet vlastní hudbu. Zatímco mnoho z našich studentů prostě chtějí inženýr a vyrábět pro ostatní, mnozí jiní chtějí produkovat vlastní hudbu. Náš kurz vám umožní vytvořit svůj vlastní hry. Naučíte se záznamem, míchat a vytvářet si vlastní hudbu, a ještě lépe, si to slyšel skutečnými profesionály hudebního průmyslu, kteří vám pomohou se dostat ven.

  1. Naučte standardizované průmyslové zařízení a software

Protože se učíte ve skutečném nahrávacím studiu, budete přirozeně se učit používat zařízení a software, který profesionálové využívat, od roku výroby zesilovačů na virtuální zásuvných modulů, z analogového na digitální. Naučíte průmyslový standard Pro Tools, stejně jako jiné programy, jako je logika, Reason a Ableton. A dostanete cvičit na zařízení a softwaru bez soutěžit s ostatními studenty pro praxi čas.

  1. One-on-one mentoring

Ve třídě Záznam Connection, je tam jen jeden student: vy. Žádné třídy s desítkami jiných studentů. Veškerý výcvik nastane one-on-one ve studiu, jen vy a vaše učitele. Ne úmyslně přes věci, které nerozumí. Učit se svým vlastním tempem. Zeptejte se, co otázky se vám líbí. Toto personalizované pozornost je to, co pomáhá lidem, jako jste vy stali velcí producenti a inženýři. A to je to, co jsme po něm.

  1. mentorů světové třídy s real alba úvěrů

V jiných školách učitelé často mají své tituly a diplomy visící na zdi. Ve skutečném hudebním průmyslu, úspěch se měří v jiných cestách. Spolupracujeme se špičkovými producenty a techniků po celé zemi, aby rádce naši studenti-lidi, kteří pracují s superstar talentem, jako je Taylor Swift, Lady Gaga, U2, Aerosmith, Kendrick Lamar a mnoho, mnoho dalších. Vy pravděpodobně nenajdete univerzitním vzděláním visí na stěnách ateliéru svého mentora, ale můžete jen vidět několik zlatých a platinových záznamy a možná i Grammy nebo dva.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Recording Connection Audio School

Důkladné odborné znalosti Ableton Live je nezbytné, pokud plánujete být elektronický hudebník nebo klub DJ. Se svou kombinací výkonných palubních virtuálních nástrojů, vý ... [+]

PŘÍPRAVA NA Ableton Live: k dispozici ve všech 50 státech a Kanadě.

Od roku 1989 se záznam Připojení umístil více než 11.000 studentů jako pracovní vyučených (externisté) ve skutečných nahrávacích studiích po celých Spojených státech, stejně jako v Kanadě, Austrálii a Velké Británii Naši studenti jsou mentored profesionální zvukové techniky a hudebních producentů, včetně mnoho lidí, kteří pracovali na Grammy-vyhrávat, platina-prodávat projekty některými z největších jmen v oboru. Každý záznam Připojení mentor promítá opatrně, aby se ujistil, že mají prokazatelné zkušenosti a znalosti na pomoc naši studenti získat jejich kariéry ze země. ... [-]

Spojené státy americké Los Angeles Spojené království Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea Irsko Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin Austrálie Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Recording Connection Audio School

Navrženo s ohledem na vážnou aspirující výrobce / inženýra v mysli, naše pokročilý kurz navazuje na základech které položil základní učňovské samozřejmě, dává vám možnost ... [+]

Pro vážné výrobce: Náš Advanced Audio Engineering & Music Production Samozřejmě je k dispozici ve všech 50 státech a Kanadě.

Od roku 1989 se záznam Připojení pomohl tisícům studentů proniknout do hudebního průmyslu tím, že umístí je jako učně (externisté) v reálném nahrávacích studiích po celém USA, Kanadě, Austrálii a Velké Británii naši studenti jsou školeni u výrobců a inženýry světové třídy, z nichž mnozí pracovali s některými z největších jmen v podnikání. Každý učitel je pečlivě vyšetřeni s cílem zajistit naši studenti dostávají kvalitní vzdělání od někoho s prokazatelnými zkušenostmi v oboru.

O naší produkce kurzu Advanced Audio Engineering & Music ... [-]
Spojené státy americké Los Angeles Spojené království Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea Irsko Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin Austrálie Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Recording Connection Audio School

Připravte se na kariéru jako zvukový inženýr učit přímo od profesionálů, apprenticing (externing) pod zkušený zvukový inženýr. Proniknout do hudebního průmyslu tím, že se ... [+]

Audio Engineering

Od svého vzniku v roce 1989 Záznam Connection pomohl tisícům studentů zahájit svou kariéru tím, že umístí je jako pracovní učně (externisté) v reálných nahrávacích studiích po celých Spojených státech, Kanadě, Austrálii a Velké Británii Děláme to díky partnerství se stovkami pečlivě stíněné producenti a inženýři mentor našim studentům on-the-job a one-on-one. Mnozí z našich instruktorů jsou Grammy vítězové, kteří pracovali s superstars a platinové-selling umělců.

Záznamu Connection Audio Engineering Program Sníte o práci v nahrávacím studiu s některými z nejlepších hudebníků na světě? Máte skvělý sluch, co zní dobře a chtějí využít tento talent pro příjem? Myslíte si udělat svůj vlastní nahrávky doma, ale chtějí, aby své dovednosti na další úroveň? Milujete tvůrčí energii nahrávání ve studiu? Myslíte si dobře fungovat pod tlakem? Jste schopni pracovat s různými typy osobností? Jste kreativní, spolehlivý a pracovitý? Pokud jste odpověděli ano na některou z výše uvedených otázek, čtěte dále: ... [-]
Spojené státy americké Los Angeles Spojené království Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea Irsko Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin Austrálie Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Recording Connection Audio School

Sníte o tom v noci. Vy posedlí nad ním během dne. Víte, že máte přirozený talent, a jste přesvědčeni, že máte, co je zapotřebí, aby ji v průmyslu jako producent elektroni ... [+]

Nahrávka SPOJENÍ elektronická hudba výrobní program: k dispozici ve všech 50 státech a Kanadě.

Se stovkami míst po celých Spojených státech, Kanadě, Austrálii a Velké Británii, záznam Připojení umístí tisíce studentů jako pracovní učně (externisté) v reálných nahrávacích studiích po celém světě. Naši studenti jsou mentored výrobci a inženýry top-police, z nichž mnozí pracují s Platinum-selling a Grammy-vítězné umělců. Pečlivě obrazovky naše mentory, aby bylo zajištěno, že mají prokazatelné zkušenosti a znalosti na pomoc naši studenti zahájit svou kariéru.

Více o záznam Připojení Electronic Music výcvikový program

Sníte o tom v noci. Vy posedlí nad ním během dne. Víte, že máte přirozený talent, a jste přesvědčeni, že máte, co je zapotřebí, aby ji v průmyslu jako producent elektronické hudby. Jediný problém je, že pokud se chystáte být něco víc než "ložnici výrobce," musíš si svou hru, a můžete opravdu dostat to, co potřebujete v nějakém drahém vysokoškolské třídě. Musíte studio zkušenosti, budete potřebovat vedení od mentora, a budete potřebovat připojení. Spousta spojů. Musíte se dostat nohu do dveří.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles Spojené království Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea Irsko Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin Austrálie Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Recording Connection Audio School

Vezměte si tlukot tvorby a hip-hop hudební produkci na profesionální úrovni od apprenticing (externing) ve skutečném nahrávacím studiu vedle hlavní Hip-Hop Producer ... [+]

Vezměte si tlukot tvorby a hip-hop hudební produkci na profesionální úrovni od apprenticing (externing) ve skutečném nahrávacím studiu vedle hlavní Hip-Hop Producer.

Od roku 1989 se záznam Připojení pomohl více než 11.000 studentů proniknout do průmyslu tím, že umístí je jako pracovní vyučených (externisté) v reálných nahrávacích studiích po celých Spojených státech, stejně jako v Kanadě, Austrálii a Velké Británii Naši instruktoři jsou všichni pečlivě promítány , zavedené profesionálové s prokázanou pověstí a dovedností a mnozí z nich pracují s Grammy-vyhrávat a Platinum-selling umělců. Tam je prostě žádný lepší způsob, jak zahájit svou kariéru výroby hudby a zvukového inženýrství než učit se společně s někým, jako je tento.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles Spojené království Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea Irsko Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin Austrálie Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Recording Connection Audio School

Pokud se chystáte být úspěšný jako rekordní manažer, majitel labelu nebo manažer kapely, co skutečně potřebujete být chytrý a úmyslné týkající se vašeho výběru hudební šk ... [+]

Nahrávka SPOJENÍ MUSIC BUSINESS PROGRAM: k dispozici ve všech 50 státech a Kanadě.

Se stovkami míst po celých Spojených státech, Kanadě, Austrálii a theU.K., záznamu Connection pomohl tisícům studentů najít svou cestu k odměňování hudebního průmyslu kariéry tím, že umístí je jako pracovní učně (externisté) ve fyzických nahrávacích studiích. Každý student je spárován s mentorem, úspěšný pracovní výrobce / inženýra s dlouholetými zkušenostmi a reálných alba úvěrů. Spolupracujeme se stovkami hudebních profesionálů po celém světě, z nichž mnozí pracují s Platinum-selling a Grammy-vyhrávat umělce, aby bylo zajištěno, že naši studenti dostávají tu nejlepší vedení, vzdělání a příležitosti je to možné. ... [-]

Spojené státy americké Los Angeles Spojené království Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea Irsko Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin Austrálie Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Recording Connection Audio School

Slyšíte hudbu v hlavě a dlouhé pro uživatelsky přívětivým způsobem, který pomůže přivést tuto hudbu přes reproduktory nebo na taneční parket? Nehledejte nic jiného než Lo ... [+]

UČIT Logic Pro se záznamem připojení: k dispozici ve všech 50 státech a Kanadě.

Vzhledem k tomu, před více než 25 let našich začátků záznamu Connection umístil přes 11.000 studentů jako pracovní vyučených (externisté) v reálných nahrávacích studiích po celých Spojených státech, stejně jako v Kanadě, Austrálii a Velké Británii Jedná se o partnerství se stovkami předních profesionálních výrobců a inženýrům rádce naše studenty. Vzhledem k naší vysoké standardy a pracovních vztahů jsme vyvinuli v průběhu let, jsme schopni umístit naše studenty s některými z nejvíce zkušené profesionály v oboru, z nichž mnozí pracují s Grammy-vyhrávat a platina-prodávat záznam umělce. Pracovní profesionály tohoto kalibru pomůže zajistit naši studenti absolvovat školení a spojení, které potřebují za účelem zahájení vlastní kariéry. ... [-]

Spojené státy americké Los Angeles Spojené království Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea Irsko Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin Austrálie Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Recording Connection Audio School

Po obdržení praktické, one-on-one školení v oblasti zvukové inženýrství a hudební produkce s ostřílený profesionál, dalším krokem je, aby se stal certifikovaným v Pro Too ... [+]

Získejte certifikaci v Pro Tools ™! Prokázat, průmyslu, že máte schopnosti dodávat pod tlakem

Po obdržení praktické, one-on-one školení v oblasti zvukové inženýrství a hudební produkce s ostřílený profesionál, dalším krokem je, aby se stal certifikovaným v Pro Tools ™. Jsme hrdí a rádi, že nabídnout tuto možnost prostřednictvím Pro Tools certifikačních programů nahrávce souvislosti je ™. Toto říká průmysl, který již nejste student, ale Certified Professional, připravený pustit se do projektu.

Máte nárok vzít naše programy audio certifikační pokud:

Už absolvoval v průběhu záznamu Connection Audio Engineering and Music Production; NEBO Už absolvoval s certifikátu, diplomu nebo titulu z jiného audio škole. ... [-]
Spojené státy americké Los Angeles Spojené království Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea Irsko Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin Austrálie Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Recording Connection Audio School

Na záznamu Connection, budete dostávat naše exkluzivní one-on-one mentoring, jak se naučit hands-on, pracovat po boku špičkových odborníků ve svém oboru zájmu. Spolupracu ... [+]

UČIT postprodukce AUDIO on-the-job. K dispozici ve všech 50 státech a Kanadě, pouze přes záznam Připojení

Se místech všech 50 státech, stejně jako v Kanadě, Austrálii a Velké Británii záznamu Connection pomohl tisícům studentů zahájit svou kariéru hudebního průmyslu během uplynulého čtvrtstoletí. Náš kolektiv mentorů zahrnuje stovky zkušených producentů a inženýrů v reálném albových úvěrů, z nichž mnozí pracují s Grammy-vyhrávat a platina-prodávat záznam umělce a hudebníky. Pečlivě obrazovky naše mentory, aby se ujistil, naši studenti dostávají nejvyšší kvality vzdělávání a poradenství k dispozici, což jim umožňuje připojit k hudebním průmyslu a jít na úspěšnou kariéru jejich vlastní. ... [-]

Spojené státy americké Los Angeles Spojené království Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea Irsko Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin Austrálie Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Recording Connection Audio School

Hudební produkční je klíčovou součástí procesu hudebního záznamu. Zatímco zvukový inženýr se zaměřuje především na technické aspekty nahrávání, hudební producent se soust ... [+]

Prostřednictvím přístupu mentor-učeň (extern), záznamu Connection pomohl tisícům studentů tím, že umístí je do nahrávacích studiích po celých Spojených státech, stejně jako v Kanadě, Austrálii a Velké Británii K dosažení toho jsme partnera, se stovkami profesionálních výrobců a inženýři po celém světě, aby rádce naši studenti one-on-one. Tyto mentorů jsou pečlivě testovány, aby bylo zajištěno, že má rekord prokazatelné zkušenosti a dovednosti na pomoc naši studenti uspět, a mnoho z našich instruktorů jsou Grammy vítězové s Platinum-prodávat alba s jejich úvěru.

hudební produkci

Hudební produkční je klíčovou součástí procesu hudebního záznamu. Zatímco zvukový inženýr se zaměřuje především na technické aspekty nahrávání, hudební producent se soustředí spíše na uměleckém procesu. On / ona pomáhá utvářet zvuk, umožňující umělec dostat nejen zvuk, ale také pocit, že jsou zaměřenou na. To vyžaduje hudební producent, aby technik, hudebník, trenér a umělce v jedné osobě. To není práce pro každého, ale pro tu správnou osobu, je to velmi obohacující kariéru s potenciálem pro některé vážné příjmy.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles Spojené království Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea Irsko Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin Austrálie Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
6 - 6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Recording Connection Audio School

Pro Tools byl vyvinut skupinou zvukových inženýrů ven na rostoucí potřebu softwarového programu, který by mohl replikovat funkce drahé studio zařízení v digitálním prostř ... [+]

Nahrávka SPOJENÍ PRO TOOLS hřiště je k dispozici ve všech 50 státech a Kanadě.

Díky umístění přes všech 50 státech a na třech kontinentech, záznamu Connection bylo uvedení své studenty jako pracovní vyučených (externisté) v reálných nahrávacích studiích po celých Spojených státech, Kanadě, Austrálii a Velké Británii jsme partnera jen s nejvíce zkušených producentů a inženýrů mentor naše studenty, z nichž mnozí pravidelně spolupracují s některými z největších jmen v hudbě. Práce s odborníky z tohoto kalibru pomůže zajistit naši studenti mají největší šanci na spuštění své vlastní úspěšné hudební průmysl kariéry.

Naučte se používat Pro Tools, The Music Industry Standard Digital Audio Workstation! ... [-]
Spojené státy americké Los Angeles Spojené království Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea Irsko Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin Austrálie Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Recording Connection Audio School

Pravděpodobně již si to uvědomují, ale jen proto, aby bylo jasno: pokud chcete, aby se stala úspěšnou putovní DJ, nebudete získat nástroje, dovednosti nebo spojení, které ... [+]

Nahrávka SPOJENÍ TOURINGOVÝ DJ PROGRAM: k dispozici ve všech 50 státech a Kanadě.

Se stovkami míst po celých Spojených státech, stejně jako v Kanadě, Austrálii a Velké Británii záznamu Connection umístil více než 11.000 studentů jako pracovní učně (externisté) ve skutečných nahrávacích studiích, kde mají reálnou šanci na zahájení své kariéry. Děláme to díky partnerství se stovkami profesionálních výrobců a inženýry po celém světě, z nichž mnozí pracovali s Platinum-selling a Grammy-vítězné umělců. Tyto hudební profesionálů rádce naši studenti jedna-jedna-onu ve svých příslušných nahrávacích studií, dává našim studentům praktické zkušenosti a reálných spojů, které potřebují, aby se uspět v hudebním průmyslu. ... [-]

Spojené státy americké Los Angeles Spojené království Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea Irsko Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin Austrálie Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině