Renton Technical College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Renton Technical College je celostátně uznávaná vysoká škola, která se zavázala pomáhat naší rozmanité populaci studentů uspět. Naše 66% míra dokončení je nejvyšší ve státě z komunitních a technických škol - a nejvyšší v zemi. A 82 procent našich absolventů je zaměstnáno devět měsíců po ukončení studia.

Renton Technical College nabízí širokou škálu krátkodobých a dlouhodobých programů kariérového vzdělávání, učňovského vzdělávání, možností převodu na vysokou školu a aplikovaných bakalářských titulů v oboru informačních technologií. Některé z našich kurzů jsou nabízeny večer nebo v hybridním online formátu, který odpovídá vašemu rozvrhu.

Náš model s průvodcem Pathways pomáhá studentům najít správnou cestu a pomáhá jim rychleji dokončit programy. Abychom to zjednodušili, seskupili jsme naše programy do sedmi oblastí studia: Pokročilá výroba, Řízení podniku, Kulinářské umění, Zdraví a lidské služby, Informační technologie a Dopravní technologie. Naše programy College and Career Pathways nabízejí kurzy angličtiny, matematiky a maturitních kurzů, které připravují studenty na přechod do kurzů kariérního vzdělávání.

Místa

Online Spojené státy americké

Adresa, 1. řádek
Northeast 4th Street,3000
98056 Renton, Washington, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium