Přečtěte si oficiální popis

O San Diego Flight Training International

Vítáme Vás na San Diego Flight Training International se nachází v krásné jižní Kalifornii. SDFTI je certifikován a schválen 141 školu s přezkoumáním orgánu letové zkoušky a byl absolvování profesionálních pilotů od roku 1989.

SDFTI pomohl stovky ambiciózních pilotů splňují jejich profesní letový výcvik cíle s neposkvrněnou bilanci bezpečnosti. Těšíme se, že vám pomůže udělat to samé.

Nabízíme vynikající atmosféru dokončit svůj letecký výcvik a Montgomery Field (San Diego) má více než 350 letový výcvik dní v roce v průměru díky své vynikající počasí. San Diego se může pochlubit také teplé a suché klima, krásné pláže, a turistické zajímavosti v bezpečném a uvolněné atmosféře. Řízený letového provozu a směs dlouhých bílých mořských pláží, barevné pouště a rozeklané zasněženými horami v této oblasti učinit San diego the nejideálnější a krásné místo letecký výcvik v zemi.

Vaše rozhodnutí zvolit leteckou školu je důležitým krokem a nedávné průzkumy ukazují, že rozhodující rozdíl pro zkušené studenty je styl a kvalitu výuky k dispozici. Jedná se o oblast, ve které SDFTI scored nejvyšší v rámci nedávného nezávislého marketingového průzkumu.

Každý kurz má osnovy, která byla vyvinuta, aby vám pohybovat co nejefektivněji s důrazem na struktury, bezpečnosti a kvality.

Naši absolventi jsou velmi úspěšní při plnění svých cílů. Téměř 100% projít své písemné zkoušky na první pokus a více než 80% předat své praktické letovou zkoušku s pouhým jedním pokus.

Proč si vybrat SDFTI?

Vzhledem k tomu, SDFTI nabízí světové třídy školení a se osvědčily ... Byli jsme výcvik pilotů tady v San Diego oblast pro více než 20 let.

STRUKTURA

Dáváme vám typ strukturovaného vzdělávání, které se všemi leteckými společnostmi touhy při výběru nejlepší lidi pro nejžádanějších pozic v letadle FlightDeck. Nabízíme školení v rámci obou částí 61 a část 141 s přezkoumáním orgánem, jak je předepsáno řádem Federal Aviation (FAR).

PŘÍPRAVA ROZHOVORY

Každý student je dána pohovor a příprava schopnosti získat zaměstnání s nejširším počtu leteckých společností k dispozici v průmyslu. To je více než jen rozhovoru; jedná se o kariéru chcete ... my vás tam rychle, efektivně a bezpečně.

Podmínky školení

To je více než dnů v roce, můžete létat, to je celkový počet hodin a komfort, ve kterém můžete je bezpečně zažít. AT SDFTI budete těžit z jižní Kalifornie praxe v létání, který vám dává největší příležitost pro přihlášení hodin každý den.

Rozmanitost terénu

V jednom letu můžete snadno přejít z 70 mil oceán-přední pláží na vnitrozemských údolí na míle vysoké vrcholky hor do pouště parky Anza-Borrego na zemědělsky bohaté Imperial Valley a Salton Sea. Máte možnost zažít víc, než kdekoliv jinde.

VARIETY vzdušného prostoru a letišť

Existuje více možností do 20 mil od SDFTI než kterákoli jiná škola na planetě. Z více Class Bravo komerčních a vojenských operací do třídy 8 řízené drah malým nekontrolovaných proužky pro civilní letectví. Zde máte možnost být vystaven prakticky cokoliv najdete ve své kariéře. Máme také jeden ze dvou "věž" traťových koridorů k dispozici ve Spojených státech.

Nejnovější letoun

SDFTI vlastní, provozuje a udržuje flotilu 15 letadel. To zahrnuje dvoulůžkových a jeden motor komplexní letadel, jakož i nejnovější kolekci Cessna 172S v regionu, včetně vybavené skleněnou FlightDeck Garmin® G1000®.

Zahraniční studenti

SDFTI je schválen vládou Spojených států zapsat Non-přistěhovalců cizí státní příslušník (International) studenty a cizinci do letového výcviku tříd. To vyžaduje zahájení rychlé a snadné-to-následovat proces M1 Visa.

Mnozí z našich zahraničních studentů hledáte pro rychlé a hospodárné od začátku do konce komerční program, který zahrnuje FAA soukromý, nástroj, obchodní a vícemotorových programy.

Zahraniční studenti mohou také rozhodnout trénovat v naší nové a moderní vozový park a vyberte některou z individuálních certifikací a hodnocení FAA absolvovat individuální studium.

I-20 Authorized

San Diego Flight Training International má pravomoc vydávat I-20, která umožní studentům získat studenta (M-1) Visa prostřednictvím svého příslušného velvyslanectví vstoupit do Spojených států pro letecký výcvik. To umožní cizincům získat M1 VISA a pak začne jejich letový výcvik v USA. Upozorňujeme, že nerezidentským cizinci může trénovat pouze na školách, které jsou I-20 povoleno. Nedodržení těchto zásad může vést k deportaci. Jsme také přijímat převody nebydlící cizinců, kteří trénují na jiných I-20 schválených a registrovaných leteckých škol. Jedná se o velmi jednoduchý proces, a když udělal správně, budou mít velmi malý dopad na váš trénink.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

San Diego Flight Training International

I když můžete vždy trénovat one-on-one s naší bazénem instruktorů zaměstnanců, můžete využívat výhod SDFTI Airline Direct Academy Kariéra Přímá volba programu, který nabí ... [+]

I když můžete vždy trénovat one-on-one s naší bazénem instruktorů zaměstnanců, můžete využívat výhod SDFTI Airline Direct Academy Kariéra Přímá volba programu, který nabízí kompletní primární letectví vzdělání ve zhruba pouhých 29 týdnů.

Třídy jsou nyní tváření. počet žáků ve třídě je omezena na 10 studentů.

S Direct program profesního můžete získat soukromý pilot certifikát (licence), přístrojovou kvalifikaci, obchodního pilota certifikát a vícemotorových rating přibližně za 29 týdnů. Tento kurz zahrnuje následující hodin výuky:

Directed Ground studie [112 Hours] Pre / Post Flight - Ground instrukce [90 hodin] Znalost Příprava na zkoušky pozemního výcviku [48 hodin] Dual Cessna 172 Flight Time [77,5 hodiny] Dual Arrow Piper Flight Time [10 hodin] Dual oddělenými Engine Flight Time [15 hodin] Solo Cessna 172 Flight Time [80 hodin] Solo Piper Arrow Letový Čas [5 hodiny] Dual Advanced letové výcvikové zařízení (Simulator) [22.5 hodiny] Soukromý, Instrument, G1000, Obchodní a výcvik pilotů soupravy Soukromý, přístroje a obchodních znalostí zkoušek Zkoušky Soukromý, Instrument, obchodní a vícemotorových praktickými zkouškami ... [-]
Spojené státy americké San Diego
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
29 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
San Diego Flight Training International

Žadatel obdrží 120 hodin letového výcviku takto; (Dual 26 hod. nekomplexní, Dual 10 hodin. komplex, Duální 19 hod. multi-engine, Solo 65 hodin. nekomplexní a 65 hodin výu ... [+]

Žadatel obdrží 120 hodin letového výcviku takto; (Dual 26 hod. nekomplexní, Dual 10 hodin. komplex, Duální 19 hod. multi-engine, Solo 65 hodin. nekomplexní a 65 hodin výuky ve třídě (Directed Studijní 35 - Ground Instruction 30).

Instrukce Ground škola zahrnuje předletovou přípravu a postupů; složité postupy letadel; komplexní systémy letadel; vyspělé multi aerodynamika motoru; omezení výkonnosti letounu; Leteckých předpisů Federální; stánek povědomí; leteckých map a publikací; rozhlasové pomůcky pro navigaci VFR; meteorologie a počasí datové služby; národní systém vzdušného prostoru; rádiová komunikace; řízení letového provozu; leteckých zdravotních faktorů; obchodní operace; osobní a nákladní nakládání; noční manévry; a pozemní provoz.... [-]

Spojené státy americké San Diego
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
San Diego Flight Training International

Obchodní Certification Course - Single Engine je určen pro ty studenty, kteří vyžadují obchodní pilotní oprávnění jen v jediném letadle motoru. ... [+]

Obchodní Certification Course - Single Engine je určen pro ty studenty, kteří vyžadují obchodní pilotní oprávnění jen v jediném letadle motoru.

Žadatel obdrží 120 hodin letového výcviku takto; (Dual 40 hod. nekomplexní, Dual 10 hodin. komplex, Solo 5 hod. komplex. Solo 65 hod. nekomplexní a 65 hodin výuky ve třídě (Directed Studijní 35 - Ground Instruction 30).

Instrukce Ground škola zahrnuje předletovou přípravu a postupů; složité postupy letadel; komplexní systémy letadel; pokročilé aerodynamiky multi-motoru; omezení výkonnosti letounu; Leteckých předpisů Federální; stánek povědomí; leteckých map a publikací; rozhlasové pomůcky pro navigaci VFR; meteorologie a počasí datové služby; národní systém vzdušného prostoru; rádiová komunikace; řízení letového provozu; leteckých zdravotních faktorů; obchodní operace; osobní a nákladní nakládání; noční manévry; a pozemní provoz.... [-]

Spojené státy americké San Diego
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
San Diego Flight Training International

Private Pilot Certification Kurz bude první seznámení studenta moderní letectví. Žadatel obdrží minimálně 35 hodin letového výcviku a 70 hodin zemi a / nebo výuku ve tříd ... [+]

Private Pilot Certification Kurz bude první seznámení studenta moderní letectví.

Žadatel obdrží minimálně 35 hodin letového výcviku a 70 hodin zemi a / nebo výuku ve třídě.

Pozemní školní výuka zahrnuje aerodynamiku a principy letu; letadlových systémů; meteorologie a počasí datové služby; vzdušný prostor; řízení letového provozu; rádiová komunikace; Leteckých předpisů Federální; leteckých zdravotních faktorů; leteckých map a související publikace; výkonnost a omezení letadla; Základním a radiová navigace; noční létání postupy; plánování letů; letové manévry; a pozemní provoz.

Letecký výcvik osnova zahrnuje předletové postupy; letištního provozu; vzlety a přistání; výkonné manévry; pozemní referenční manévry; navigace a běžecké operace; základní akt manévry; stánky; záchranná opatření; Noční provoz; a po letu instruktáž.... [-]

Spojené státy americké San Diego
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
8 - 12 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

San Diego Flight Training International Pilot Airline School

San Diego Flight Training International 2

San Diego Flight Training International
Adresa, 1. řádek
8745 Aero Dr., Ste. 103
92123 San Diego, Kalifornie, Spojené státy americké
Website
Telefonní číslo
+1 858-569-1822