Santa Fe University of Art and Design - SFUAD

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Další informace o inovaci, spolupráci a kreativitu, co se děje v Santa Fe Univerzitě umění a designu - přímo z SFUAD fakulty, studenty a absolventy z každého programu na naší akademické půdě! Seznamte své profesory, viz práce studentů, a pochopit, co na vás čeká SFUAD. Jste připraveni být umělcem - a jsme připraveni pomoci!

MISSION

Naším posláním je připravit talentované studenty po celém světě pro úspěšnou kariéru jako kreativní profesionály v oblasti umění, designu, podnikání a inovace.

My dosažení tohoto poslání tím, že kultivuje umělecké, akademické a profesní dovednosti a znalosti studentů, a zároveň obohatit své učení, prostřednictvím smysluplné zapojení komunity, vzrušující areálu aktivit a účast ve světovém umění komunity.

Santa Fe Univerzity umění a designu poskytuje mimořádné prostory k vytvoření, kde výjimečné učitelé a procvičování umělci inspirovat, výzvu, a rádce své studenty, jak rozvíjet své tvůrčí a profesní identitu.

Zde jsou některé z dalších způsobů, jak podpořit umělců, tvůrců a širší společnosti:

PODPORA FILMAŘE

Jako jeden z mála univerzitních kampusů v USA s profesionálním filmovém studiu, Garson Studios, Santa Fe University of Art and Design nabízí up-and-nadcházející místní filmaři přístup k filmu divadla state-of-the-art, tři ateliéry a výrobu kanceláře. Garson Studios byl také použit pro celou řadu filmových produkcí, jako Longmire, Opravdová kuráž a Tahle země není pro starý.

COMMUNITY DAY FOCUS

V roce 2011 jsme vytvořili komunitu, ostření den, který je určen k posílení smysl pro sociální odpovědnost mezi našimi studenty i učitele. Spojíme se s mnoha neziskovými organizacemi po celém Santa Fe, jako je Big Brothers Big Sisters, Habitat for Humanity, a jiné místní organizace, půjčovat své hodiny a vášeň jejich příčiny. Zjistěte si o letošní měly zaměřit den, a jak se můžete zapojit do.

Sponzoring the Arts

Jsme nadšení sponzorování uměleckých výstav a akcí, jako je například filmový festival Santa Fe. Naše on-campus Cinematheque, Screen, je důležitým místem pro festival. Máme také hostit Santa Fe umělce v Marion Center a v naší galerii výtvarného umění často v celém semestru.

PODPORA mladí umělci

Chcete-li podpořit další generaci kreativních profesionálů, poskytujeme přístup k zařízení a zdrojů. To zahrnuje prostor pro sbírku Monte del Sol Charter School, Santa Fe Art Institute letních táborů a programů mimoškolní a místo Santa Fe Mladí Kurátoři výstavy.

Místa

Santa Fe

Adresa, 1. řádek
1600 Saint Michael’s Drive
87505 Santa Fe, Nové Mexiko, Spojené státy americké