Southern Union State Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Southern Union State Community College ( SUSCC ), veřejná dvouletá vysoká škola s otevřeným vstupem a člen Alabama Community College System, poskytuje kvalitní a relevantní výuku a učení v akademických, technických a zdravotnických programech, které jsou cenově dostupné, přístupné, nestranný a reagovat na rozmanité potřeby našich studentů, komunity, obchodu, průmyslu a vlády.

Bez ohledu na vaši kariéru nebo osobní cíle vám Southern Union může pomoci nastavit vás na cestě k úspěchu. Naše vysoká škola slouží obyvatelům osmi okresních oblastí Východní a Střední Alabamy a také sousedních krajů Gruzie. Náš třífázový vzdělávací důraz je kladen na akademické programy pro přenositelnost, technické programy pro specializované kariérní kompetence a programy zdravotnických věd pro specializované školení ve zdravotnictví. Aby si studenti zajistili komplexní vysokoškolský zážitek, mohou si vybrat z různých aktivit, klubů a akademických honorářů, kterých se mohou účastnit.

Naši studenti pocházejí z různých prostředí, tradic a životních okolností a přinášejí do života třídy a kampusu mnoho hledisek.

Místa

Opelika

Adresa, 1. řádek
Lake Condy Road,301
36801 Opelika, Alabama, Spojené státy americké

Wadley

Adresa, 1. řádek
Roberts Street,750
36276 Wadley, Alabama, Spojené státy americké

Opelika

Adresa, 1. řádek
Lafayette Parkway,1701
36801 Opelika, Alabama, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: