Saddleback College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte Saddleback College

Saddleback College byl první volbou pro vysokoškolské vzdělávání a odborné přípravy v jižní Orange County od roku 1968. Naše více než 500.000 absolventi mohou zaručit kvalitu našich akademických a profesních vzdělávacích programů, které umožňují studentům úspěšně dosáhnout jejich vzdělávací, profesní a osobní cíle. Naše bohaté akademické tradice a silná pověst aby Saddleback College ideální místo pro studenty, kteří hledají mimořádné míry a certifikáty, převedení na čtyřletých vysokých škol a univerzit, příprava na pracovní síly, nebo sleduje příležitosti k celoživotnímu učení.

Saddleback College je plně akreditované, které nabízejí více než 300 míry kolegy, certifikáty a ocenění dovednosti z povolání ve 190 programových oblastech učil na fakultě proslulém svou odborných znalostí, zkušeností a odhodlání k úspěchu studentů. Studium v ​​zahraničí, kooperativní pracovní zkušenosti, on-line učení a vyznamenání jsou jen některé z dalších programů, které nabízíme pro dobře zaoblené vzdělávací zkušenosti.

Přenos Úspěch

Z 113 California Společenství škol, Saddleback College pozice 8th v přemístění do University of California a 17. ve převodů do California State University. Z devíti vysokých škol komunity v Orange County, Saddleback College na prvním místě v přemístění do UC Santa Barbara, UC Santa Cruz, Státní univerzita v San Diegu, Cal Poly San Luis Obispo, USC a ASU a na druhém místě na UC Berkeley, UCLA a UC San Diego.

Pomocné služby

Pro zájemce o studium, aktuální studenti a absolventi nabízejí vynikající služby podpory Saddleback College. Celá řada poradenství, plánování kariéry a služeb zprostředkovávání pracovních příležitostí, a pomoc studentům s mentálním a tělesným postižením jsou k dispozici každý den. On-školní areál děti, plně osazený zdravotní středisko, finanční pomoc, a služby pro návrat do atmosféry mužů a žen jsou k dispozici. Jsme velmi hrdí na podpůrné služby poskytované na veterány. Naše (VETS) centrum Veterans Vzdělání a přechod Services má zdroje a poradce na podporu studentů a jejich rodin přechod z armády na vysoké školy a občanského života.

Založení a absolventů

Saddleback College Foundation je 501 (c) (3) organizace, která zvyšuje kvalitu vysokého školství tím, že získá finanční podporu pro akademické, sportovní a kulturní programy Saddleback College. Vedeni skupiny oddaných vůdců komunity, nadace iniciuje a koordinuje Vysoká škola a komunitní získávání finančních zdrojů na podporu vysoké školy a studenty. Saddleback College také váží svých více než 500.000 absolventů, kteří jsou důležitými prostředky pro vysoké školy a studenty. Spojením škola Asociace absolventů sedla, jsou studenti nejen tvořit celoživotní vazby s jejich alma mater, jsou spojení s tisíci kolegy absolventy, kteří mohou pomoci poskytovat odborné a společenské příležitosti sítí.

Takže ať už hledáte přidružené tituly a osvědčení, převedení na čtyřletých vysokých škol a univerzit, příprava na pracovní sílu, či o něj usilovat příležitostí k celoživotnímu učení, jsme rád, že jste učinili Saddleback College vaší první volbou v oblasti vysokoškolského vzdělávání a těšíme se na setkání jste na akademické půdě!

Místa

Mission Viejo

Saddleback College

Adresa, 1. řádek
28000 Marguerite Parkway Mission Viejo, CA 92692
92692 Mission Viejo, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 949-582-4500