San Diego Culinary Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

o SDCI SDCI je zcela unikátní, pokud jde o kulinářské školy. Byli jsme jen asi 12 let, což je poměrně mladý. Jsme rodina vlastní a mají jen jedno místo školního areálu.

Ale protože jsou relativně malé a nemají podnikovou radu rozhodování, k nás, jsme byli schopni vyvinout programy, které si stanovili náš areál od sebe, když ve srovnání s výsledky jiných kulinářských škol. Vytvořili jsme jedinečnou kulturu, že každý nový student se stává součástí poté, co krok pěšky na naší škole.

Dopis předsedy V srpnu roku 2000, můj otec, Harold Meyberg, a moje maminka, Lili, která byla založena v San Diegu kulinářský institut s hrstkou studentů a jednu velmi důležitou myšlenku: vybudovat lepší kulinářskou školu.

Chtěli vybudovat školu, která naučila techniku, nikoliv recepty; že má každý kuchař instruktora, že mají ne méně než 5 let jako šéfkuchař v jemné-jídelní prostředí-udivující minimální požadavek na jakékoliv kulinářské školy. Nakonec trval na tom, že jejich program nabízejí rozsáhlé praktické školení s omezenými žáků ve třídě, v dobře vybavená kuchyň třídách.

Začali s jen hrst studentů a pevného odhodlání k tomuto přímočaré sadu ideálů.

Vzhledem k tomu, že založil školu, zdvojnásobili jsme naší učebně prostor a rozšířili náš program pro výuku program Commis pro naše studenty. Táta tady není vidět, co jeho škola se stalo, ale budeme pokračovat v jeho jménu as neochvějnou oddanost našich původních ideálů.

Vítejte.

Poslání My v San Diegu kulinářského institutu učinili to naše poslání připravit budoucí kuchaři s dovednosti a znalosti, které potřebují: Začněte svou kariéru v předních restaurací v San Diegu, ve Spojených státech a na celém světě.

Staňte se šéfkuchaři v příští generaci špičkových restaurací, a nakonec Vezměte své místo mezi těmi kuchařů, kteří formují budoucí trendy v kulinářské umění. K tomuto účelu máme sami na nejvyšší standardy profesionálního chování a věnujeme neustále investovat do naší vlastní osobní růst a růst našich odborných dovedností.

Místa

La Mesa

Adresa, 1. řádek
024 La Mesa Boulevard
CA 91942 La Mesa, Kalifornie, Spojené státy americké