San Joaquin Delta College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

S více než 100 programy kariérních a diplomových certifikátů je Delta nejlepší destinací pro studenty v kalifornském Central Valley, kteří se chtějí naučit nový obchod, zdokonalit své dovednosti nebo vydělat převodní jednotky na čtyřleté vysoké školy a univerzity.

Nachází se v údolí San Joaquin, San Joaquin Delta College slouží kulturně rozmanité komunitě v kalifornském Central Valley i mimo něj. Náš závazek k inovativnímu a vysoce kvalitnímu vzdělávání poskytuje studentům znalosti, zkušenosti a školení potřebné pro kariéru v 21. století.

Každý rok jsme v Delta hrdí na to, že splňujeme - a překračujeme - potřeby více než 20 000 studentů ve více než 70 různých studijních oborech. Podporujeme studenty do prestižních čtyřletých institucí, často v rámci školních systémů University of California a Cal State. Poskytujeme certifikáty, tituly, přenosové kredity a technické školení pro kariérní postup nebo kariérní změny v pozdějším životě.

Naše krásné aktualizované kampusy ve Stocktonu a Mountain House poskytují studentům nejmodernější laboratoř a vědecká zařízení, vynikající knihovny a výzkumná střediska a vynikající studentské zdroje pro vedení a podporu.

Akreditovaná Western Association of Schools and Colleges, kalifornským oficiálním orgánem školní akreditace, Delta hrdě prosazuje nejvyšší úroveň akademických standardů na úrovni komunitních vysokých škol. Celkově vzato, naše výsledky v oblasti excelence ve vzdělávání, temperamentní zapojení komunity a osnovy zaměřené na kariéru slouží jednomu cíli: přípravě našich studentů na budoucí úspěch.

Místa

Online Spojené státy americké

Adresa, 1. řádek
Pacific Avenue,5151
95207 Stockton, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Diplomovaný specialista přírodních věd
Diplomovaný specialista umění