Santiago Canyon College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Various Campus Life Photos

Naše mise:

Santiago Canyon College je inovativní vzdělávací komunita věnovaná intelektuálnímu a osobnímu růstu. Naším cílem je podporovat úspěch studentů a pomáhat studentům dosáhnout těchto klíčových výsledků: naučit se, jednat, komunikovat a kriticky myslet. Zavázali jsme se dodržovat standardy excelence a poskytovat našim různorodým komunitám následující kurzy: kurzy, certifikáty a stupně, které jsou přístupné, použitelné a poutavé.

Santiago Canyon College (SCC) je dynamická oceněná Southern California Community College v rámci Rancho Santiago Community College District.

SCC se nachází ve městě Orange, které bylo podle zprávy SafeWise jednou z 50 nejbezpečnějších měst v Americe. Od založení společnosti SCC inkluzivní komunita pokračuje v předefinování skutečně studentských zkušeností.

Rozmanité programy a certifikační cesty, osvědčené přenosové úspěchy a dostupné moderní vybavení jsou pro nás jen začátkem. Navštěvovat SCC zmocňuje individuálního studenta k hledání příležitostí, které si zaslouží a touhy, právě tady, právě teď.

Každý den začínáme jednoduchou otázkou - co dnes může přinést? Osvědčené přenosové cesty, jasné kroky směrem k Associate of Science a Associate of Arts, stejně jako Associate Degrees for Transfer, široká škála programů certifikace kariérového technického vzdělávání, zapojení vzdělávání dospělých, bohatých příležitostí pro komunitní služby, obchodních dovedností vyniknout - to vše se to děje každý den.

Je to naše víra, že to, co hledáte později v životě, je stejně důležité jako to, co se rozhodnete udělat dnes.

To je důvod, proč SCC slaví, co se tu děje - každý kurz, každá přednáška, každý test, každý rozhovor, každý úspěch - každý den příležitost, kterou nikdy nepřekonáme. Co vám dnes může přinést?

113522_1C_Group.jpg

Na první pohled

 • Hlasoval # 3 nejlepší Community vysoká škola v Kalifornii jak zařadil www.bestcolleges.com
 • Ranked # 13 mezi 50 nejlepších komunitních vysokých škol v USA College Choice.
 • Nabídne vynikající mezinárodní studentský program splnit potřeby studentů na F-1 vízum.
 • Uznaný Kronikou vysokoškolského vzdělávání jako Velká škola pro práci pro cti Roll Institution pro čtvrtý po sobě jdoucí rok.
 • Jeden ze dvou vysokých škol v Rancho Santiago Community College District. Maskot vysoké školy je Hawk.
 • Identifikován jako Hispánská servírovací instituce (HSI), která se zavázala sloužit různorodé studentské populaci.
 • Sponzoruje řadu aktivit v rámci kurikulárních aktivit mimo školu, včetně přidružené studentské vlády, Modelu Spojených národů a forenzní (řeči a debaty).
 • Zapojuje studenty prostřednictvím živého programu Honors napříč několika disciplínami, jejichž studenti přecházejí na špičkové univerzity.
 • Domov pro národní, státní a místní oceněné sportovní týmy, které soutěží v Orange Empire Conference. Domov 2016 státních šampionů v softballu a Orange Empire konference Champions v ženském fotbalu.
 • Nabídne komplexní STEM program s oddanými poradci a sérií doplňkových vzdělávacích prostředků.
 • Nabídne nejobsáhlejší vodní užitkový program věd v Orange kraji. Absolventi pracují v okresech vody a agenturách skrz jižní Kalifornii.
 • Nabídne jediný komplexní průzkum / mapovat vědy program mezi Orange County komunitní vysoké školy.

Místa

oranžový

Adresa, 1. řádek
8045 E Chapman Ave
92869 oranžový, Kalifornie, Spojené státy americké