Shillington Education

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč byste si měli vybrat Shillington?

Shillington se liší od většiny univerzit nebo kurzů designu

Nejsou nutné žádné zkušenosti. Vážně. Nemusíte vést pohovor ani předkládat portfolio. Vyžadujeme pouze vášeň pro design a 100% odhodlání kurzu.

Přistaňte svou vysněnou práci! Shillingtonští studenti se najímají v nejlepších designových ateliérech, pracují pro významné značky a začínají s vlastním podnikáním. Díky našim průmyslovým napojením a zdrojům budete mít jistotu, že budete lovit práci.

Vytvořte portfolio návrhů s klesajícími čelistmi. Naše práce studentů hovoří sama za sebe. Projděte stovky digitálních, tiskových a obalových projektů. Podívejte se, co byste mohli vytvořit za pouhé 3 měsíce na plný úvazek nebo 9 měsíců na částečný úvazek.

100% face-to-face učení. Nabízíme rychlý a intenzivní kurz, který vás připraví na pracovní svět. Naši přátelští a zkušení učitelé kombinují teorii designu a praxi společně, takže váš mozek je vyškolen, aby myslel jako designér od prvního dne. Staňte se technickým a praktickým řešením problémů a připravte se na dnešní i zítřejší výzvy v reálném světě.

# Shillumni pověst sítě a průmyslu. Když vystudujete, využijte reputaci průmyslu Shillington a připojte se k vážené skupině 5000 # Shillumni, kteří pracují v některých z nejlepších studií a agentur po celém světě.

Nový začátek! Mnoho studentů je přitahováno k Shillingtonu, protože mají příležitost se naučit obchodovatelným dovednostem pro novou kariéru. Chápeme to. Uhasit svou vášeň pro design a zvyšování kvalifikace pro kariéru, která vás vzrušuje. Studujte v Shillingtonu. Milujte svou práci!

Učte se od vedoucích pracovníků v oboru

Každá třída Shillington má nejméně tři hostující přednášky od předních grafických návrhářů a kreativ. Lidé, kteří 100% znají své věci.

Tito odborníci na design sdílejí svou práci, filozofii a neocenitelné rady s našimi ctižádostivými studenty.

Studujte grafický design a nastartujte svou kreativní kariéru

Ať už je vaším cílem změnit kariéru, vylepšit, založit nezávislý grafický design nebo pracovat pro nadnárodní společnost, Shillington je ideálním místem pro vybudování základu pro vaši kreativní kariéru! Náš inovativní přístup k výuce designu znamená, že studenti dosáhnou úžasných (oceněných!) Výsledků ve vážně krátkém čase. Je navržen tak, abyste svými novými dovednostmi trávili více času tím, co máte rádi. Shillington vytváří inspirativní vzdělávací prostředí, ve kterém se studenti designu učí skutečným a relevantním dovednostem - včetně teorie designu, typografie, balení, designu mobilních aplikací a uživatelských zkušeností (UX) - od praktikujících návrhářů.

Studijní grafiky ve 3 měsících na plný úvazek nebo 9 měsíců na částečný úvazek v New Yorku, Londýně, Manchesteru, Sydney, Melbourne nebo Brisbane (Shillington přijímá zahraniční studenty!) A absolvent s vyleštěným grafickým designem, představující vaši nejlepší práci, přemýšlejte o své snové práci.

130232_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpgKelly Sikkema / Unsplash

Svědectví

Graham McDonnell, kreativní ředitel, New York Times / T Brand Studio

"Byl jsem odfouknut úrovní talentu, který uchazeči Shillington ve svých portfoliích ukazovali, z nichž některé ukázaly schopnosti i po letech a dokonce předčily práci zavedených profesionálů. Najali jsme do měsíce a náš nový design se již prokázal jako skvělý doplněk týmu. “

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
315 Madison Ave
10017 New York, New York, Spojené státy americké

Londýn

Adresa, 1. řádek
Bury House, 31 Bury St
EC3A 5AR Londýn, Anglie, Spojené království

Manchester

Adresa, 1. řádek
1 Portland St
M1 3BE Manchester, Anglie, Spojené království

Sydney

Adresa, 1. řádek
50 Margaret St
NSW 2000 Sydney, Nový Jížní Wales, Austrálie

Melbourne

Adresa, 1. řádek
55 Swanston St
VIC 3000 Melbourne, Victoria, Austrálie

Brisbane

Adresa, 1. řádek
157 Ann St
QLD 4000 Brisbane, Queensland, Austrálie