Sierra College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Academic Excellence a žákem úspěšnosti

Od svého založení v roce 1936, Sierra College se zaměřuje na kvalitu výuky a uspokojování potřeb komunit, které slouží. S přibližně 125 stupňů a certifikačních programů, Sierra College se umístila na prvním místě v severní Kalifornii (Sacramento sever) u převodů do 4 let Univerzity, nabízí kariérní / technická školení a kurzy pro upgrade pracovní dovednosti. Absolventi Sierra lze nalézt v podnicích a odvětvích v celém regionu. Naše oceněné členy fakulty zvýšit jejich výuky s výzkumem, autorství a odborných znalostí v oboru. Jsme také rozpoznán celonárodně pro excelenci v našich atletických programů.

2016: slavíme 80. narozeniny!

Highlights Sierra College je dva roky Community College a nabízí široký výběr přidružených studijních programů, na-školní areál bydlení, garantované smlouvy o převodech do Kalifornie vysokých škol, cenově dostupné školné, strukturovaných tříd ESL má výbornou polohu v areálu.

Podrobnosti

Sierra College se nachází v podhůří krásné pohoří Sierra Nevada severní Kalifornii a je dvě hodiny jízdy od San Franciska. Vysoká škola je v bezpečném rodinném prostředí a poskytuje on-kampusu bydlení a homestay příležitosti. 2 roky v Community College + 2 roky na univerzitě = bakalářský titul. Velký počet našich studentů převést na špičkových univerzitách, aby dokončily své konečné dvouletou účast na University of California a California State University škol, jako je UC Davis, UC Berkeley, UCLA a UC Santa Barbara. TOEFL skóre 45 (iBT), 133 (CBT) nebo zapsat do angličtiny jako program (ESL) druhý jazyk. Sierra College je schopna nabídnout skvělý vzdělání za přijatelnou cenu, často za poloviční cenu čtyřletého univerzitě. My nabízí více než 70 přidružených studijních programů, včetně obchodní, komunikační studia, informatiky, inženýrství, marketingu a mnoho dalších. Obraťte se na internationalstudents@sierracollege.edu nebo navštivte naše internetové stránky na adrese www.sierracollege.edu/int~~pobj pro další informace.

Návštěva Sierra Sierra Community College District zahrnuje více než 3200 čtverečních mil, plochu větší než státu Delaware. To slouží severní Kalifornie podhůří kraje Placer, Nevada, jakož i části El Dorado a Sacramento.

Školní areály v Rocklin (hlavní), Roseville, Truckee, a Grass Valley.

Místa

Rocklin

Adresa, 1. řádek
5000 ROCKLIN ROAD
ROCKLIN, CA 95677

95677 Rocklin, Kalifornie, Spojené státy americké