South Central College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

South Central College je komplexní komunitní a technická vysoká škola, která je součástí státního systému v Minnesotě, s kampusy ve Faribault a North Mankato.

South Central College poskytuje přístupné a inkluzivní vzdělávací prostředí, které kultivuje úspěch studentů a podporuje regionální ekonomický rozvoj.

Poslání South Central College poskytovat „přístupné vysokoškolské vzdělávání na podporu růstu studentů a regionálního ekonomického rozvoje“ je dosahováno prostřednictvím našeho trvalého závazku ke třem důležitým výsledkům: Volby s širokou škálou programů, které vybaví studenty znalostmi a dovednostmi, aby mohli vstoupit do naplňující kariéru nebo přejít do další fáze svého vzdělávání; Hodnota umožňující studentům získat výjimečné vzdělání za dostupnou investici; Příležitosti prostřednictvím obchodních a vzdělávacích partnerství

Jsme obzvláště hrdí na to, že se nacházíme v regionu, který si cení vzdělání a uznává pozitivní dopad, který má na životy našich obyvatel a vitalitu komunit, ve kterých žijeme. Je to díky podpoře našich sousedů blízké i vzdálené, že budeme i nadále plnit své poslání.

Místa

North Mankato

Adresa, 1. řádek
Lee Boulevard,1920
56003 North Mankato, Minnesota, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: