South Central Kentucky Community and Technical College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Komunita Southcentral Kentucky Community and Technical College jsou mnohem více než budovy a programy: jsme komunita, kde studenti nacházejí důvěru, spolupráci, soucit a úspěch.

Southcentral Kentucky Community and Technical College (SKYCTC) byla založena v roce 1939 na základě společného sponzorství National Youth Administration (NYA) a Western Kentucky State Teachers College. Původní název vysoké školy byl Western Trade School a fungovala jako školicí zařízení NYA. Škola byla využívána k výcviku průmyslových dělníků a personálu ozbrojených sil po dobu druhé světové války. Na konci války federální vláda uvolnila zařízení Státnímu ministerstvu školství / Úřadu odborného vzdělávání a Západní KY State Teachers College, které mělo fungovat jako oblastní obchodní škola.

V roce 1962 schválením zákona na valném shromáždění v Kentucky se škola stala nezávislou na Western Kentucky University (WKU) a byla přejmenována na odbornou školu pro západní oblast. V roce 1968 se škola přestěhovala do svého současného hlavního umístění kampusu a znovu změnila svůj název na odbornou školu Bowling Green Area. Další budovy byly postaveny v letech 1973 a 1982, což přineslo celkový dostupný výcvikový prostor na přibližně 177 000 čtverečních stop. Představuje také celkovou komplexní cenu přibližně 6 100 000 USD v budovách a více než 3 500 000 USD v zařízeních a spotřebním materiálu. Název školy se poté změnil na Bowling Green Regional Technology Center v roce 1996.

S přijetím zákona o zdokonalení postsekundárního vzdělávání z roku 1997 (House Bill 1) se Bowling Green Regional Technology School stala součástí Kentucky Community and Technical College System. Ve výsledku byl název změněn na Bowling Green Technical College.

Od té doby se vysoká škola stala Komplexní komunitní a technickou vysokou školou nabízející spolupracovníka ve vědě a spolupracovníka v uměleckých oborech. Přidala kampusy v Transparku a ve Franklin Kentucky. V roce 2012 byl název vysoké školy změněn na Southcentral Kentucky Community and Technical College.

Místa

Bowling Green

Adresa, 1. řádek
Loop Avenue,1845
42101 Bowling Green, Kentucky, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium