Southeastern Community College - Iowa (SCC)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Southeastern Community College ( SCC ), která se věnuje celoživotnímu učení, hrdě podporuje všechny studenty připravené dosáhnout svých kariérních a vzdělávacích cílů.

Na Southeastern Community College jsme na něčem. Zatímco někteří začínají na čtyřletém stupni, jiní se učí specializovaným dovednostem, aby mohli vstoupit do placené kariéry. Bez ohledu na to, na čem jste, Southeastern Community College má zdroje, které potřebujete k nastavení a překonání vašich vlastních očekávání. S poutavým životem v areálu, neomezeným množstvím zdrojů pro studenty a podpůrnými schopnostmi a zaměstnanci je Southeastern Community College více než vysoká škola, jsme komunita.

Nejdůležitější prioritou Southeastern Community College je poskytovat cenově dostupné a vysoce kvalitní vzdělání a zázemí pro studenty v regionu Great River.

Southeastern Community College poskytuje dostupné kvalitní programy a služby, které podporují úspěch studentů a ekonomickou vitalitu. Zavázali jsme se k dodržování nejvyšších standardů ve všech aspektech výuky, učení a služeb. Mezi studenty, zaměstnanci a zúčastněnými stranami podporujeme čestnost, respekt a osobní odpovědnost.

Místa

West Burlington

Adresa, 1. řádek
West Agency Road,1500
52655 West Burlington, Iowa, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: