Summer at Smith College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Programy Summer Precollege at Smith College nabízejí intelektuálně podněcujícím a jedinečným příležitostem pro mladé ženy středních škol, které chtějí usilovat o své akademické zájmy v učebně i mimo ni. Každý rok tyto programy nabízejí více než 200 mladým ženám svobodu prozkoumat náročné a zajímavé předměty, posílit své vysokoškolské vzdělání a vyzkoušet si zkušenosti z vysokoškolského studia Smitha, zatímco žijí a studují s dalšími motivovanými a ambiciózními studenty z celého světa. Smith těmto programům vítá mladé ženy z mnoha národností a různorodé rasové a socioekonomické prostředí, které společně tvoří mimořádnou intelektuální komunitu. Vzdělávací prostředí je praktické, spolupracující, průzkumné, náročné a bohaté na role. Členové fakulty Smithu nabízejí ve třídě osobní pozornost a zároveň podporují zájmy a zájmy studentů a pomáhají jim rozvíjet nové akademické dovednosti. Účastníci získávají chuť na vysokoškolský život na nádherném areálu 147 hektarů s tradičními břečťanskými budovami, nádhernými zahradami a rybníky Paradise. Studenti žijí společně ve vysokých školách a studenti Smith pracují jako rezidenti a pomocní učitelé. Veškeré jídlo se podává v jídelnách domu. Areál Smith je jen pár kroků od centra města Northampton, Massachusetts, pravidelně uváděný jako jeden z nejlepších vysokých škol a nejlepších malých měst umění v zemi. Studenti absolvují kurzy a workshopy po celý den a mohou si vybrat z různých organizovaných kulturních, společenských, atletických a uměleckých aktivit v noci a o víkendech. Zde jsou mladé ženy brát vážně a inspirovány k vynikání - jako učenci, vědci, spisovatelé, vědci a vůdci.

Pro mezinárodní studenty

Program Smith College Precollege vítá každoročně mezinárodní studenty z celého světa do našich programů. Zjistíte, že naše malé třídy, podobné vysokoškolským zkušenostem ve společnosti Smith, nabízejí mimořádné učení v prostředí, kde jsou ženy brát vážně a inspirovány, aby vynikly jako vůdcové. Smith se nachází v severovýchodní části Spojených států, v oblasti s nejvyšší koncentrací mezinárodních studentů kdekoli na venkově.

Znalost anglického jazyka

Při přihlašování k programu si prosím zvážíte jak váš zájem, tak obeznámenost s předmětem, stejně jako úroveň angličtiny. Abyste uspěli v našich náročných programech, musíte být dostatečně znalý angličtiny, abyste mohli držet krok s přednáškami v učebnách, účastnit se skupinových diskusí, číst a psát angličtinu rychle a komunikovat a spojovat se svými vrstevníky. Vaše znalost angličtiny je rozhodující pro pozitivní zkušenost.

Pro zahraniční občany jsou vyžadovány anglické jazykové zkoušky (TOEFL nebo IELTS). Jsou požadovány pro studenty, kteří jsou instruováni v jiném jazyce než v angličtině. Pokud byl student instruován v angličtině po dobu dvou let nebo méně, jsou stále povinni předložit výsledky anglického zkušebního testu. Studenti, kteří byli instruováni v angličtině po dobu tří let nebo déle, nejsou povinni předkládat výsledky.

Vezměte prosím na vědomí, že testovací požadavek je založen na občanství, nikoliv na tom, kde student navštěvuje školu.

Doporučují se následující body:

  • TOEFL: Doporučujeme minimální skóre TOEFL 90
  • IELTS: Doporučujeme minimální celkové skóre IELTS 6,5

Život v Smithovi

Velká část vašich zkušeností bude mít skutečný pocit pro vysokoškolský život a nezávislý život. Ponořte se do prostředí školního areálu, které vás nadchne, s přídavným přínosem péče o péči a vedení od rezidenčního ředitele a stážistů.

Žít

Vychutnejte si pokoj v jednom z krásných domů hotelu Smith, každý s obývacím pokojem, který slouží jako skvělá domácí základna. Studenti bydlí v domcích Talbot, Lamont, Gillett a Northrop. Domy Smith mají jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje a většina účastníků bude mít spolubydlící.

Každý dům má vlastní jídelnu a Smithovo jídlo je vynikající a výživné. K dispozici jsou tři jídla denně. Zaměstnanci Dining Services ubytovávají bezlepkové, vegetariánské a veganské stravování. Pracují také s účastníky, kteří mají jiné dietní omezení.

Typický den

Třídy se pohybují od 9:00 do 16:00. Poté můžete využívat všechna zařízení areálu (Smith má dvě tělocvičny, krytý bazén, vnitřní a venkovní trať a tenisové vybavení, kurty na squash, taneční studio, kroketový kurt a fitness centrum Smith je také domovem významného uměleckého muzea, oceněné botanické zahrady a skleníku) a můžete jít na polní výlety, které jsou zahrnuty v rámci výuky (hudba, divadlo) na odpoledne, večery a víkendy. K účasti na organizaci je vždy organizovaná aktivita - nebo můžete trávit čas se svými přáteli z programu. Každý program nabízí některé ze svých aktivit mimo třídu, ale také plánujeme aktivity, které se všichni studenti budou chtít účastnit. Existují také volitelné pobyty, které vyžadují zvláštní poplatek.

KONTAKT

Kancelář letních programů

30 Belmont Avenue
Smith College
Northampton MA 01063

Telefon: 413-585-4455
Fax: 413-585-4344
Email: summerprecollege@smith.edu

Místa

Northampton

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium