Summit University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Summit University (SU) je současná škola záhad - vzácné prostředí, kde se setkávají věda a náboženství. Naše osnovy se zaměřují na vědu náboženství a na skutečný duchovní základ celé vědy. Standardem kurzu je pomoci studentům proniknout do tajemství jednotného, holistického porozumění a osobního transformačního učení. Studenti se ponoří do řady předmětů z oblasti náboženství, duchovna, kultury a vědy a najdou dostatek příležitostí pro zážitkovou práci prostřednictvím introspektivních a interaktivních cvičení, meditací a modlitby.

Skutečně jedinečný zážitek, Summit Universit spojuje akademické studium a profesionální učení s mystickými a metafyzickými učeními. Studenti dostanou nástroje, které jim umožní vidět za hranicemi tohoto světa hlubší význam za nimi. Dostávají také klíčové duchovní nástroje k transformaci - což podtrhuje víru Summit Universit, že ti, kdo se transformují, mění svět.

Místa

Montana

Adresa, 1. řádek
Summit University
63 Summit Way
Gardiner, Montana 59030-9314
USA

59030-9314 Montana, Kansas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: