Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Texas A & M University - Texarkana

Poslání

Jako člen Texas A & M University System, Texas A & M University-Texarkana (TAMUT) je komplexní regionální univerzity, který poskytuje studentům akademicky náročné, zapojení a obohacující vzdělávací zkušenosti díky kvalitní výuku, stipendia, podpůrných služeb pro studenty, spolupráce vzdělávacích programování, výzkumu a služeb. Prostřednictvím vlastních rukou naší fakulty a zaměstnance, studenti jsou umožněno získat znalosti, schopnosti a dovednosti, aby se stal vůdci v jejich zvolené profesi a připravit se na příležitosti podávat v globálním prostředí.

silné Akademici

  • 24 pregraduální a postgraduální studijní programy 13
  • Třídy vyučované doctorally připravit fakultu, nikoli asistenti
  • Menší třídy s 18: 1 poměr student-to-fakulty

Vibrant Community

Na TAMUTNabízíme několik způsobů, jak pro studenty, aby prozkoumala akademický život mimo učebny s co-kurikulární, společenských a atletických akcí, řecký život a více než 40 studentských organizací.

Nové zařízení

  • Nedávno rozšířila 375-akr areál
  • Moderní vybavení hotelu Bringle Lake Village on-areálu kolejí

cenově dostupné vzdělání

  • Více než 15 milionů $ na finanční pomoc a stipendia poskytnuté v 2015-2016
  • 65% studentů způsobilé pro finanční pomoc

Great Value

Na TAMUTPoskytujeme našim studentům vysoce kvalitní vzdělání, což je nejnižší nákladů na účast čtyřletých vysokých škol v Texasu, stejně jako v regionech Arkansas, Oklahoma a Louisiana.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Texas A&M University Texarkana

Intenzivní Anglický Program (IEP) připravuje mezinárodní studenty na úspěch v akademických programů nebo profesní kariéry tím, že nabízí akademicky náročný, zapojení a ob ... [+]

Intensive English Program (IEP) Naše poslání

Poslání Texas A & M University-Texarkana (TAMUT) Intensive English Program (IEP) je v souladu s posláním univerzity, který je poskytnout studentům možnost získat znalosti, schopnosti a dovednosti, aby se stal vůdci v jejich zvolené profesi a připravit se na příležitosti podávat v globálním prostředí.

The IEP Program TAMUT je se snaží poskytnout globální, mezinárodní zkušenosti pro TAMUT studenty i učitele, jak se odráží v jeho poslání. Pro zahraniční studenty a vědce, program se snaží nabídnout akademicky náročný, zapojení a obohacující vzdělávací zkušenosti tím, že nabízí kvalitní angličtinu jako druhý jazyk (ESL), učební a podpůrné služby pro studenty. Přes osobní pozornost, naše administrativa IEP a schopnost usilovat o pomoc účastníka studentům v rozvoji jazykových, akademické a profesní dovednosti, které pomůže při jejich pořízení kulturních adaptačních dovedností potřebných pro fungování a uspět v globální společnosti, kde angličtina je primární Komunikačním jazykem.... [-]

Spojené státy americké Texarkana
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
16 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

TAMUT International Student

A&M Welcome Student

Texas A&M University Texarkana
Adresa, 1. řádek
7101 University Ave.
75503 Texarkana, Texas, Spojené státy americké
Website
Telefonní číslo
+1 903-223-3000