Přečtěte si oficiální popis

Elevate své řemeslo

Pro lidi, kteří se vášnivě poháněných vytvářet příběhy, TheFilmSchool Seattle poskytuje nástroje potřebné k povýšit své řemeslo vyprávění. Zde najdete oceněný instruktory a profesionály, které jsou vášnivý pomoci spisovatelé a filmaři najít jejich osobní i autentický hlas. Jsme přesvědčeni, že v tomto digitálním věku, příběhy jsou nejsilnější prostředky k připojení. Takže ať vaše vášeň je webový seriál, komedie nebo dramatické pořady, krátké filmy nebo funkce, TheFilmSchool má program na pomoc budete mít svou práci na další úroveň. Mnoho našich absolventů se nazývají svůj čas s námi "život mění."

MISSION

TheFilmSchool je nezisková škola, zakořeněné v postupném, profesionální vyprávění příběhů prostřednictvím filmu, rozhlasu, televize a řezání-hrana nových médií. Škola poskytuje studentům prazákladní vzdělávání a odborné znalosti pro práci v kreativních prostředí v rámci podnikání a umění.

VISION

TheFilmSchool je domovem inovativního, tvůrčího vzdělávání v filmu, s důrazem na příběh. Vedeme, poučit a posílit naši studenti otěhotnět a rozvíjet jejich příběh nápady, přináší k životu. Věříme, že silné příběhy, vzhledem platformy, může zvednout lidský úděl.

Proč TheFilmSchool?

"Seattle je jedním z 10 nejlepších měst pro začínající tvůrci" Film Industry Magazine, prosinec 2011 TheFilmSchool vám řemesla, která přinese vaše příběhy naživu a inspirovat vás vyjádřit svůj hlas ve vaší práci. To vám změní.

Tím, že umělci společně, TheFilmSchool vytvoří tolik potřebný smysl pro komunitu mezi jeho studenty a schopnost. V průběhu našich programů, studenti a instruktoři sdílet zkušenosti, které vede k trvalé vztahy a pokračující spolupráce. Studenti jít k formě psaní workshopy se svými spolužáky a rozvíjet mentorships s fakultou.

Navíc tam je absolutně žádný místo, jako je Seattle.

Dlouho předtím, než Starbucks a Microsoft dal Seattle na firemní mapě, město bylo útočištěm pro umělce, hudebníky a filmaře. Od roku 2003, město pomohl 62 nezávislé filmy dostat dosaženo v oblasti ... Tento druh podpory přinesl mnoho nových filmaře do města a stále ještě homegrown talent nadšené o natáčení své filmy v Seattlu.

-MOVIEMAKER MAGAZINE, zima 2007

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

TheFilmSchool

3-týden Screenwriting & Filmařské intenzivní učí principy a mechanismy struktury a charakteru, stejně jako odvahu osobních vyprávění, a to prostřednictvím pěti různýc ... [+]

3-týden Screenwriting & Filmmaking Intenzivní Je to cesta sebeobjevování-učil současnými lídry. Tento program je navržen tak, aby vám pomůže odkrýt své jedinečné vyprávěcí hlas a dát vám nástroje, aby vaše skriptu ze stránky na obrazovce. Husarský kousek v scenáristiku a režii.

Popis kurzu

Chcete-li být úspěšný v digitálním věku, spisovatelů a filmařů musí nejen psát výjimečné příběhy, ale také pochopit, jak se dostat svůj příběh ze skriptu do screen.You budou mít hlubší spojení s tvůrčí část z vás jakožto tomto rychle se rozvíjejícím rozmanitou programu vtáhne vás ve vývoji charakteru, příběhová struktura, "na nohy" režii a herectví, komedie improvizační psaní a obchodní podnikání. Na konci 3 intenzivní týdny budete objevovat s praktickým pochopením scenáristiky, filmové tvorby, to, co je nezbytné, aby si svůj příběh ze skriptu na obrazovky a síť odborníků na dosah ruky.... [-]

Spojené státy americké Seattle
Kontaktuj školu
Angličtina
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Why Seattle? - TheFilmSchool